Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, mit gondoltok mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok mi az ideális munka egy férfinak?

Figyelt kérdés
Ti minek örülnétek, hogy a leendő párotok mit dolgozzon?

2015. aug. 9. 00:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%

Amit szeret csinálni.

Nem foglalkozás alapján keresek magamnak barátot!


Én nem hiszek az ilyen férfi és női munkákban. Mindenki dolgozzon azt, amit élvezettel csinál. (persze, sajnos nem mindenkinek adatik ez meg)


Mondjuk én felnézek az olyan emberekre, akiknek olyan munkályuk van, hogy embereken, állatokon tudnak segíteni! (de ez sem elvárás)

2015. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Kereset szempontjából a pénzügy magasan visz mindent, hiszen ez is irányít mindent. Viszont nem feltétlen hinném, hogy nem lehet férfias hiszen elég sokszor kell a magabiztos férfias kiállás.


De ha nem gondolunk bele ennyire mélyen akkor igen, a műszaki pálya az ami talán a legideálisabb. De manapság már a mérnökök is csak az irodában ülnek.

2015. aug. 9. 00:43
 13/25 anonim ***** válasza:
35%
Ezeket a hozzászólásokat elmentem, hátha később még jók lesznek valamire...
2015. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
mérnökinfó
2015. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%

Férfiember legyen mérnök, vagy informatikus, esetleg orvos.


"De manapság már a mérnökök is csak az irodában ülnek."


Miért, mit kellene csinálnia egy tervezőmérnöknek? Szart lapátolni a tanyán?

2015. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
14%
Amivel lehet villogni mások előtt, pl. orvos.
2015. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%

Hát, én nőként vagyok mérnök, ráadásul a munkámban is használom, elég jól. Szóval gondolhatod, mennyire érdekelnek ezek a sztereotípiák. :-)

Egy férfi is lehet képtelen arra, hogy mondjuk nehéz dolgokat cipeljen, meg érthet jól a pénzügyekhez. Hát aztán, ha irodában ülsz, akkor mi van? Most pl. itt van ez a termékdíjas vacak, talán hallottál róla, vagy dolgozol is vele, hát én képtelen lennék lekövetni és észben tartani azt a sok szabályt, variációt, a pénzügyeseink meg kenik-vágják. Dolgozom vele én is, de a kollégáimmal már csak egy lecsupaszított útmutatót kapunk, ami csak a mi munkánkra vonatkozik.

2015. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Van egy pár gáz nő itt. Nem semmi, a pofátlanok...:D
2015. aug. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%

"De manapság már a mérnökök is csak az irodában ülnek"


Ezen jót mosolyogtam :)


Mérnökként előfordulok irodában is, de számos alkalommal dolgozom nyomástartó edények belsejében vagy mászok fel szédítő magasba. Ilyenkor teljesen úgy nézek ki mint a többi melós, sisak, heveder, munkaruha - nem tudom miért, de a kolléganőknek tetszik. Az öltönyt is meg szokták dicsérni, de olyat ritkán látnak rajtam.

Úgy látom, hogy ha valaki intelligens és emellett nem okoz problémát egy csap kicserélése, azt a nők többsége férfiasnak látja.

2015. aug. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Idealis munka:


-kiszamithato

-hosszutavu (tartos)

-jol fizet

-kellemes idobeosztasu

-nem tul faraszto


Nagyjabol ennyi.

2015. aug. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!