Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem az elsö pillantásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem az elsö pillantásra létezik?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még másodikra is.
2015. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vonzódás esetleg, a szerelemhez azért több kell a külsőtől. Bár lehet létezik de ez ilyen "nem valós" szerelem, csak beleképzelt tulajdonságokon alapszik.
2015. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem. Nálam a szerelemnek erős lelki alapjai vannak, így képtelen lennék olyanba beleszeretni, akinek még semmit nem tudok a lelkéről.

Erős vonzalmat viszont már éreztem első látásra.

2015. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak vonzódás van első látásra, a szerelemhez kell hogy megismerd a másikat
2015. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Olyan szerelem, ami hogyha megismered jobban a másikat vagy felerősödik, a jó belső tulajdonságai alapján, vagy elmúlik, mert mégsem olyan akire neked szükséged van.

Én így voltam a barátommal, mikor megláttam már meg is tetszett és éreztem, hogy lelkileg is hozzám illik. Ez bebizonyosodott és örültem neki. Vonzalom, szerelem, valami volt, de az biztos, hogy azóta százszorosára erősödött.

2015. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első írásra is:D
2015. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Létezik, nálam már kétszer is!! A legelső nagy szerelmemmel is így jöttünk össze, és két évig együtt voltunk. :) Ha valakiknek hasonló a személyiségük, azon felismerik, és vonzzák egymást, ez a barátkozásnál is így van. Ha pedig a külső is stimmel, akkor ugye több is lesz belőle. :)
2015. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az nem szerelem, csak erős testi vonzalom.
2015. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*Ha valakiknek hasonló a személyiségük, azon felismerik, és vonzzák egymást, ez a barátkozásnál is így van


Ez így van:)

2015. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
letezik:333 mondjuk en meg nem szerettem vele igy senkibe csak masok belem:DDD
2015. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!