Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol vagy? Létezik? Kereslek. 18/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagy? Létezik? Kereslek. 18/l

Figyelt kérdés

Keresem a lelkitársam.

Aki ha rossz vagyok is szeret.

Akivel nincsen olyan, hogy tabu.

Aki akkor is őszinte ha hazudnia kell.

Aki tesz is, nem csak mondja..

Aki mellett jobb lehetek és jobbá tehetem

Aki erős és gyenge hozzám

Aki tud kezelni..

Aki imádja a rágót

Aki szereti a zenét

Aki imádná hallgatni egész nap ahogy énekelek neki

Aki még azt is szereti ha kínzom

Aki majd akkor is szeretni fog ha lógócicim lesz


satöbbiii..


2015. jún. 7. 12:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
satöbbi ... minden más közhely. N31
2015. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:)
2015. jún. 7. 12:29
 3/19 A kérdező kommentje:
De utálom a kiégett megkeseredett negatív harmincas nőket :) Csók a családnak.
2015. jún. 7. 12:32
 4/19 anonim ***** válasza:

Megtaláltál.

21/F

2015. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

:D nem megkeseredett vagyok, csak reális. A családom csodás, köszi, átadom!


Ha szerinted ez a lista egy GYK oldalon elvezet az igazihoz, akkor az a te problémád, majd felébredsz. Itt max. elkeseredett kockákat találsz, aki lógó cicikkel is szívesen megdug, ha hagyod. A többi rizsa a rágó szeretéről meg az éneklésed hallgatásáról nem más, mint tini-unalom. Egy felnőtt kapcsolatban a rágó meg a zenehallgatás nem alapvető fontosságú. A többi pedig közhely, mint "ha rossz vagyok is szeret". Nem, ha rossz vagy, akkor rossz vagy. Normális férfi nőt keres, és elhiheted, hogy lesznek elvárásai, többek között az, hogy nem kínzod. Lelkigyenge áldozat pasit, akivel akármit megtehetsz, találhatsz, de az nem férfi.

2015. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Elnézést, te nem kiégett vagy..szimplán mindenbe beleokoskodsz, holott ha okos lennél látnád, nem kértem rá véleményt :l Sem megmagyarázást.. de rád hagyom, lehet már szemüveges vagy drágám. Puszi :)
2015. jún. 7. 12:38
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül egy kettőnek nincs sok értelme, pl a rágót ?! miért lényeg, hogy szeresse valaki.


"Aki még azt is szereti ha kínzom"


Ezt szerintem a legtöbb ember kihagyná.

2015. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Szemtelenkedés helyett inkább olvasd el újra, amit a néni írt, mert okosakat mond! :D
2015. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

'Aki még azt is szereti ha kínzom'

Najó.:D Egy sablonos lista, hátha ír majd valaki?

Teljesen igaza van az első válaszolónak, mondom én 18 évesen.

2015. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"néni", meg "drágám" :DDDD Zseniális!


Jól van kislány, majd felnősz egyszer! Addig meg rágd a rágót, és kínozd a pasikat, akik még azt is szeretik, hogy rossz vagy, mert legalább énekelsz közben :D Szánalmas!


Egyet árulj el, de komolyan! Ha valaki szereti, amikor rossz vagy és azt is, amikor kínzod, akkor egész pontosan hogyan is fog jobbá tenni téged, és te hogyan segítesz ezzel rajta, hogy jobb legyen? :) Egy erős férfi nem lesz gyengéd ahhoz, aki kínozza és bántja. Totál ellentmondás az egész, ilyen ember nem létezik.

2015. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!