Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek már volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek már volt olyan, hogy nagyon vágytatok arra, hogy összejöjjetek egy kiszemelt sráccal/csajjal aki valahogy első pillantásra megfogott és valóra vált az álmotok? Létezik ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú, akit alig ismerek, de nagyon az én ideálom. Elvileg van barátnője, szóval eszem ágában sincs rányomulni, nem mintha valaha is rányomultam volna bárkire. Jó lenne, ha majd egyszer talán összejöhetnék vele, de tudom, hogy ez úgyis egy álom marad.:( (Egyébként "egy szinten" vagyunk a külsőt tekintve például, szóval lehet, hogy tetszenék is neki.) Nem lehet alakítani a sorsot?? :D 22/L

2013. okt. 5. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De lehet alakítani a sorsot! Felkelsz innen a géptől, elmész aludni, és a reggeli 6-os vonattal elindulsz hozzám, hogy megismerj engem! :P
2013. okt. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
közel állok hozzá... :)
2013. okt. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:D Sajna nekem most csak ő kéne.
2013. okt. 5. 23:55
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
igen.. volt ilyen.. 2 szer is.. és azt hittem teljesült az álmom és sikerül és blabla boldog leszek.. de hát nem kicsit koppantam.. és rájöttem hogy ez csak a pillanat mámora volt.. persze eltartott pár hónapig de egy élethez képes pár hónap nem több mint egy pillanat :D
2013. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
nemakarlak lelombozni de ne nagyon éld bele magad ilyenkor mert innen lehet csúnyán arcal tompítani.
2013. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Létezik. Itt az én sztorim:

Egyetemen többször feltűnt egy helyes srác, sűrűn láttam a kávézóban meg a könyvtár környékén, néha össze-össze akadt a tekintetünk, de ennyi. Egyszer a folyosón ültem és tanultam, mikor megkérdezte, leülhet-e, mert minden asztal foglalt, neki meg sürgősen meg kellene írnia egy csekket.

Mondtam neki, hogy persze.

Külföldi volt, és bár elég jól tudott magyarul, a csekk megírásához segítséget kért tőlem, segítettem, utána meg jót elbeszélgettünk, nagyon szimpatikusnak tűnt, sokféle témáról tárgyaltunk, zenéket mutatott a laptopján, mesélt az országáról. Mikor elköszöntünk, akkor megbeszéltük, hogy hétvégén elmegyünk kávézni.

Na, összesen kb 4 randink volt, mert kiderült, hogy nem az esetem személyiség-ügyileg a pasas, úgyhogy véget vetettem a dolognak. De ja, létezik olyan, hogy akit kiszemelsz, azzal lesz valami, de onnantól fogva még olyan sok mindenen múlik a dolog.


A külsővel meg az ilyen "szintekkel" (nem is vagyok biztos abban, hogy tudom, ez mit jelent) ne foglalkozz. Minden jogod megvan arra, hogy elvárásaid legyenek a másik külsejével kapcsolatban, függetlenül attól, hogy nézel ki. És hidd el, hogy nem minden alapvetően szép embernek csak a mindenki által szépnek tartott ember jön be.

2013. okt. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6ossal egyet értek. Ilyenre nem szabad adni. Nekem is volt már nem egy olyan helyzetem hogy valakibe elsőre beleszerettem, de abban a pillanatban ahogy alkalmam adódott kicsit jobban megismerni úgy elillantak a kezdeti nagy érzelmek mintha soha nem is lettek volna.

Lehet hogy külsőre pipa, meg 1-2 dolgot tudsz róla, de simán lehet hogy amint leállnál vele dumálni 1 órán belül kiderülne hogy nincs semmi közös érdeklődésetek, vagy az élet számos terén más véleményen vagytok.

2013. okt. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam alapos ismerkedés után indul be a fantáziám egy lányról. Tőlem aztán lehet az univerzum szépe is valaki, ha egyszer nem ismerem, akkor max annyi fut át az agyamon, hogy megkettyinteném. Szóval nem hiszek a szerelem első látásra elméletben.
2013. okt. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, az álmomban az álmom mindig valóra válik.
2013. okt. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

van ilyen de az kérdéses mindig meddig tart

én pl. megláttam a buszon egy srácot, nagyon megtetszett

1 hónapig álmodoztam róla és reménykedtem hogy újra látom... hát nem. Mivel tudtam a nevét, így írtam neki hogy találkozzunk. Találkoztunk és aznap össze is jöttünk egy órákon át tartó beszélgetés után.

most leszünk lassan 3 hónapja együtt, eddig minden nagyon jó, majd az idő eldönti így is marad-e.

ja és azelőtt sosem nyomultam senkire, de egyszerűen elveszett az a fék vagy hogy mondjam, kényszert éreztem rá hogy írjak neki

22/L

2013. okt. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!