Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek már volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek már volt olyan, hogy nagyon vágytatok arra, hogy összejöjjetek egy kiszemelt sráccal/csajjal aki valahogy első pillantásra megfogott és valóra vált az álmotok? Létezik ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú, akit alig ismerek, de nagyon az én ideálom. Elvileg van barátnője, szóval eszem ágában sincs rányomulni, nem mintha valaha is rányomultam volna bárkire. Jó lenne, ha majd egyszer talán összejöhetnék vele, de tudom, hogy ez úgyis egy álom marad.:( (Egyébként "egy szinten" vagyunk a külsőt tekintve például, szóval lehet, hogy tetszenék is neki.) Nem lehet alakítani a sorsot?? :D 22/L

2013. okt. 5. 23:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen nem lovalom bele magam semmibe, mert simán lehet, hogy abszolút nem az esetem, csak kicsit ismerem. Meg különben is foglalt. Csak érdekelt, hogy létezik-e ilyen, és ezek szerint igen. Az mindegy, hogy meddig tart, meg mi lenne belőle, picit elkanyarodtunk a kérdéstől.:) Utolsó, jól tetted, hogy bátor voltál és megtetted az első lépést! :)
2013. okt. 6. 11:46
 12/12 anonim ***** válasza:

igen volt. Már házasok vagyunk.


27/N

2013. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!