Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jó egy férfinak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egy férfinak, ha riba@ncot csinálhat a nőből? Mitől jobb neki így?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy férfi, akivel megismerkedtem pár hónapja. Tök jól indult minden, randik, talik, hülyülések, stb... Megkedveltem nagyon, és úgy vettem észre , ő is, főleg hogy mnindig kéri, költözzek hozzá. Viszont!!! Egyszer egy együttalvós este utáni reggelen, mikor mentem haza,láttam a táskámban 30.000 Ft-ot. Kérdőre vontam, és mondta, hogy ő mindenképp támogatni szeretne legalább így, mert a munkája miatt (baromi sokat dolgozik) nem tud eljárni velem moziba, vásárolgatni, stb.. márpedig ő úgy gondolja, a férfi dolga ilyenekről gondoskodni. Én ezzel nem értettem egyet,a pénzt visszadtam, de nagyon bántotta, úgy viselkedett, mintha a legmélyebben sértettem volna a férfiúi büszkeségét.Mondta is, hogy enélkül ő nem férfi. Legközelebb ez ismét megtörtént. Ma pedig harmadszorra, amihez már nincs is szavam. Nekem ez olyan, mintha kifizetne, nem tetszik. Nem érti meg, hogy ez nekem megalázó. Olyan jól alakult minden, miért kell ezt így elrontani? Most ezért vessek véget egy (ezt leszámítva) jól működő kapcsolatnak? Mit tanácsolatok?
2015. máj. 14. 14:14
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

"A nők több mint a fele nagyon sokat vár el.Legtöbb nő olyan közönnyel fogadná el mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga."

Szerintem ez csak egy negatív sztereotípia, nem? Persze, van egy olyan réteg, de szerintem ez nemtől független. És legtöbbször csak a médiában találkozunk velük.

2015. máj. 14. 15:33
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon a véleményen vagyok, hogy az első alakommal kellett volna az asztalra csapni, hogy b**** meg a pénzed és otthagyni... Egyébként csodálkozok, hogy ennyi emberben nincs annyi önérzet, hogy nem fogadná el? Egyáltalán mi az, hogy mindig szex után jut eszébe "támogatni"? Nyisd fel a szemed, ez nem egy egyenrangú kapcsolat, prostituál a pasi és a véleményedre se hallgat, magasról tesz rá. Milyen jövője lesz ennek így szerinted, meg úgy összességében mit remélsz ettől a kapcsolattól?
2015. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Megsértődik? Egyem a szívét. Te ugyanúgy megsértődsz.

Én biztos otthagytam volna. Ez nagyon megalázó.

2015. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

A 8-as jól összefoglalta. Rakd el a pénzt, ne nyúlj hozzá és ha ad mindig mondd el neki, hogy más formájában jobban örülnél a gondoskodásnak:ruha, cipő, mizijegy stb.

Ha ezt nem érti, az elég szomorú. Pretty women storyban jó vége lett, itt nem biztos....

2015. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is durva és megalázó, mintha prostinak nézne, főleg hogy szex után adja.

19/L

2015. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Normális kapcsolatban, házastársaknál is lehet a másiknak pénzt adni, főleg ha van miből. Csak ott ugye természetesebb dolog pénzt kérni a másiktól, ha épp kell valamire. Érdekes módon le lettem pontozva, pedig csak nem így kéne odaadni, mintha kifizetné a prostiját.


Egy jó megoldás a te esetedre: Mivel kérni nem kérnél tőle pénzt, ő viszont, mivel van miből, szeretne pénzügyileg eltartani, nyittass vele egy bankszámlát a nevedre és adja oda a kártyát. Arra akkor utal pénzt, amikor csak jónak látja, észre se veszed, és a kártyát meg akkor használod, amikor akarod. És véletlenül se lesz benne ez a sértő dolog, hogy kifizetésnek tűnik.

2015. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Érdekes módon nekem is az jutott eszembe, hogy ha tele lennék, esetleg dörzsölt businessman is mellé, akkor lennének szavaim is, mielőtt egyáltalán előszedem a zsét. Kivéve, ha tesztellek.
2015. máj. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ez azért összetettebb is lehet...

Lehet hogy kevésnek érzi amit nyújthat neked, nem érzi magát elég jónak hozzád, ezért adja a pénzt (és pont azért szex után, mert ekkor azért még hálásabb az ember xD ) Szóval lehet önértékelési probléma.


Lehet hogy tényleg ez az egyetlen érték amit ismer, és ezért adja neked. Nem jut eszébe hogy elvihetne belőle vacsorázni, rendelhetne virágot, blabla amiket mondtak már


Az is lehet hogy tényleg el akar tartani, és ezáltal uralkodni rajtad. Én erre a módra mindig amolyan luxusprosti féleképp tekintettem. Mindent fizet, te csak dugj vele...


Egy éjszaka után 30ezer? Legalább nem néz olcsónak :D :D :D :D


"Mondta is, hogy enélkül ő nem férfi."

Valószínűleg önértékelési problémák, vagy ilyesmi lesz. Ki kell beszélni az egészet. Te is fogadd el hogy kicsit ad valamit (ajándék, mozijegy, amiket mondtak), de ő se vágjon hozzád 30 rongyot az éjszaka után, mint egy lotyónak. Keressetek kompromisszumot.

2015. máj. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Az nem feltétlenül önértékelési probléma, inkább kultúrából, neveltetésből stb. adódik szerintem. Hagyományosan a férfi az erősebb, védelmezi a nőt, és ő is keresi a pénzt. Vannak, akik ezt még ma is így gondolják, na nem azért, mert a nőket lenénzék (korábban sem azért volt így), hanem mert ezt meg akarják neki adni.
2015. máj. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

28-as. +1

Próbálj vele őszintén beszélgetni, egyelőre ne dobd ki szerintem.

Lehet semmi rossz szándék nincs az egész mögött.

Kérdezd meg tőle: miért nem érzi magát úgy férfinek?

Miért mindig szex után adja? Ez neked rosszul esik és félreérthető.

Egyenesen a szeme közé,beszélgessetek.

Aztán majd kiderül, mi van.

Ha nem tudtok őszintén beszélni ilyen dolgokról és besértődik, akkor meg úgyis mindegy...

2015. máj. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!