Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jó egy férfinak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egy férfinak, ha riba@ncot csinálhat a nőből? Mitől jobb neki így?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy férfi, akivel megismerkedtem pár hónapja. Tök jól indult minden, randik, talik, hülyülések, stb... Megkedveltem nagyon, és úgy vettem észre , ő is, főleg hogy mnindig kéri, költözzek hozzá. Viszont!!! Egyszer egy együttalvós este utáni reggelen, mikor mentem haza,láttam a táskámban 30.000 Ft-ot. Kérdőre vontam, és mondta, hogy ő mindenképp támogatni szeretne legalább így, mert a munkája miatt (baromi sokat dolgozik) nem tud eljárni velem moziba, vásárolgatni, stb.. márpedig ő úgy gondolja, a férfi dolga ilyenekről gondoskodni. Én ezzel nem értettem egyet,a pénzt visszadtam, de nagyon bántotta, úgy viselkedett, mintha a legmélyebben sértettem volna a férfiúi büszkeségét.Mondta is, hogy enélkül ő nem férfi. Legközelebb ez ismét megtörtént. Ma pedig harmadszorra, amihez már nincs is szavam. Nekem ez olyan, mintha kifizetne, nem tetszik. Nem érti meg, hogy ez nekem megalázó. Olyan jól alakult minden, miért kell ezt így elrontani? Most ezért vessek véget egy (ezt leszámítva) jól működő kapcsolatnak? Mit tanácsolatok?
2015. máj. 14. 14:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%

A) Küldd el prostihoz, azokat nem zavarja, ha fizetnek nekik.

B) Tedd el a pénzt és örülj, hogy vannak ilyen barmok.

2015. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

HA szereted .....

Beszéld meg vele hogy neked ez rosszul esik és kész.

2015. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd meg. Mond meg a férfinak, hogy ennyit tudsz adni. Ne nézzen kur.ának mert akkor visszaadod. Ha ő semmilyen degradálót nem tesz veled akkor tartsd meg. Ha igen, akkor add vissza és lehet vége a kapcsolatnak. Sajnos innen nem látok bele a férfi fejébe.
2015. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
22%
Sok nő arra izgul egyébként, hogy minél nagyobb rib@.ncként bánjanak vele. Lehet azt hiszi te is ilyen vagy.
2015. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondanám neki, hogy egyenlő felek vagyunk, nem kell a pénze, nem azért szeretem, hogy anyagilag támogasson, nem r. banc vagyok, önként fekszem le vele, szeretetből, csak annyit kérek érte cserébe, hogy ugyanúgy szeressen engem.
2015. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, hogy mindig szex után adja oda. Támogasson máskor, mert így nagyon olyan, mintha egy prostituáltat (na most találkoztam a trágárságszűrővel) fizetne ki. Vagy ha támogatni akar, utalja át, vagy legyen egy közös számlátok, ahová átutal pénzt, max nem nyúlsz hozzá. Annyival esetleg puhíthatod a közlést, hogy te örülsz, hogy ő férfiasan támogatni akar, csak a hogyannal van bajod... nem tom

42f

2015. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Köszi.. Már elmondtam neki többször, nem hat rá. Azt mondta akkor adjam oda egy hajléktalannak, de ezt ő Rám szánja, és ne sértegessem. Pont!
2015. máj. 14. 14:31
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Kétféle problémát látok. Egyik, hogy nem veszi figyelembe, amit mondasz neki.

Másik, hogy örülj, hogy valaki támogat és van miből.

Mondd meg neki esetleg, hogy nem fekszel le vele, amíg így támogat. Esetleg, egy fél év múlva. Kiváncsi lennék, mit mondana.

A pénzt meg, amit ad, betenném egy megtakarítási számlára, nem nyúlnék hozzá. Ha ne adj Isten elvesz feleségül, lesz a közös otthonotokhoz kezdőtőke. Nem kell ezt neki tudia. Ha pedig szakításkor azzal fenyegetőzne, hogy tartozol neki, akkor is vissza tudod fizetni. Nem nyúlnék ahhoz a pénzhez. Gyűrű van már?

2015. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez így ebben a formában nagyon durva, nem is a ri.bancokat, hanem csak a prostikat szokták alkalmanként kifizetni.


Azért csinálja, mert egyértelmű, hogy most csak szexkapcsolathoz van kedve, és ha elfogadod a pénzét, akkor nem kérheted számon tőle azt, hogy nem jár veled sehova se. Előtte nem hagytad nagyon, hogy mindenütt nagyvonalúan fizessen?

2015. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit szeretnék hozzáfűzni (előző vagyok), hogy az internet világában nem kötelező odaadnia Neked a kézpénzt. Meg tudja neten rendelni, például, a meglepetés mozijegyeket Neked.

Vagy, tud virágot küldetni a lakásodra, csak úgy.

Vagy, tud Neked meglepetés-ebédet szervezni, interneten, vagy foglaltathat asztalt valahol a munkahelyed közelében az ő számlájára.

Vehet Neked előfizetéses telefont, amit ő fizet.

Vehet Neked egy kutyát, aminek a költségeit (oltások, vásárlási költség, kutyaiskola, állatorvos, felszerelés, pórázok) ő fedezi, vagy egy macskát, vagy akármit.

Fizetheti a zongoraiskola költségeit.

Akkor kevésbé lenne ez a személytelenség érzés.

Azt nem értem, hogy ez miért nem megy?

2015. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!