Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon csinálhat jobb...

Melyik telefon csinálhat jobb képet? A Samsung galaxy ace, vagy SE. Xperia x10 mini?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

ez egy jó kérdés!

mobilarénán olvasott tesztek alapján talán egyenlőek!

Ace a videó felvételben elég harmatos!

2011. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mind2-nek 5 megapixeles kamerája van úgyhogy szerintem egyenlőek. Videófelvételt meg lehet az Ace-ban javítani 640x480 a igcamera nevű appal.
2011. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igen, azt tudtam, hogy egyformán 5 pixeles kamera van mindkettőben, de így is előfordulhat, hogy van különbség. A sonynál jobb a videofelvétel?

Nem tudom eldönteni melyik telefont vegyem.

Máté, az mit jelent, hogy letölteni az ... appot? Ezt hogy kell elképzelni? Elnézést a hülye kérdésért, de ez lenne az első androidos telefonom.

2011. júl. 16. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Bemész a marketbe majd és felűl van a keresés gomb. Oda majd beírod hogy igcamera és letöltöd. A simát töltsd mert az ingyenes.


Amúgy én az Ace-t javaslom: Nagyobb képernyő, nagyobb felbontás, nagyobb RAM és ROM és több szabadon felhasználható multimédiás tárhely, újabb android és még frissűl az Ace.


Mini: egyetlen egyet tudok felhozni: az ára alacsonyabb de azért az ace jobb is mint az x10 mini


T-mobilenál: 38.000 vs 56.000.

2011. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Szeretem, hogy te mindig normálisan tudsz válaszolni. Ha megveszem az Ace-t, valószínű, hogy lesz még pár kérdésem. Nagyon szemezek vele. Jó lenne már élőben is látni, nem csak így a neten. Egyébként nemrég járt le a hűségem a t-nél, így az ace újabb hűséggel, 38-39 ezer lenne. Remélem, hogy nem bánom meg.

Tesóm barátnőjének x minije van, és mondja, hogy hetente legalább 1-2x lefagy. Nem tudom, lehet, hogy ez a normális? Mégegyszer köszönöm a normális választ!

2011. júl. 17. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Szokták mondani hogy az Xperiák fagynak.
2011. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!