Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jó egy férfinak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egy férfinak, ha riba@ncot csinálhat a nőből? Mitől jobb neki így?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy férfi, akivel megismerkedtem pár hónapja. Tök jól indult minden, randik, talik, hülyülések, stb... Megkedveltem nagyon, és úgy vettem észre , ő is, főleg hogy mnindig kéri, költözzek hozzá. Viszont!!! Egyszer egy együttalvós este utáni reggelen, mikor mentem haza,láttam a táskámban 30.000 Ft-ot. Kérdőre vontam, és mondta, hogy ő mindenképp támogatni szeretne legalább így, mert a munkája miatt (baromi sokat dolgozik) nem tud eljárni velem moziba, vásárolgatni, stb.. márpedig ő úgy gondolja, a férfi dolga ilyenekről gondoskodni. Én ezzel nem értettem egyet,a pénzt visszadtam, de nagyon bántotta, úgy viselkedett, mintha a legmélyebben sértettem volna a férfiúi büszkeségét.Mondta is, hogy enélkül ő nem férfi. Legközelebb ez ismét megtörtént. Ma pedig harmadszorra, amihez már nincs is szavam. Nekem ez olyan, mintha kifizetne, nem tetszik. Nem érti meg, hogy ez nekem megalázó. Olyan jól alakult minden, miért kell ezt így elrontani? Most ezért vessek véget egy (ezt leszámítva) jól működő kapcsolatnak? Mit tanácsolatok?
2015. máj. 14. 14:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy szimpatikus alapítványt vagy hajléktalant és add nekik az így kapott pénzt.

A barátod is megnyugszik és te is segítesz egy rossz sorsú emberen.

2015. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

"Ha ne adj Isten elvesz feleségül, lesz a közös otthonotokhoz kezdőtőke."

Itt erről nincs szó, a kezdő tőke már adott, milliárdos üzletember.

2015. máj. 14. 14:36
 13/32 A kérdező kommentje:

"Előtte nem hagytad nagyon, hogy mindenütt nagyvonalúan fizessen?"

Soha soha, soha!! Ha mentünk valahova, én kértem hogy ne legyen költséges, csak olyan lazulós kirándulós.

Meglepetéseket is rendel nekem ezen felül!

2015. máj. 14. 14:38
 14/32 anonim ***** válasza:
14%

Szánalmas!

Mintha nem örülnél a helyzetnek, úgy megjátszod magad

2015. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
12%
Érdekes, hogy ti nők véletllenségből mindig ezekre milliárdos üzletembekre hajtotok. Persze tudom, hogy még véletlenül sem a pénzük az oka..:)
2015. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy ez lesz a kulcsszó, és itt mindenki ugrani fog. És még az milyen érdekes, hogy ezek a dolgok szépen lassan derültek ki. Nem öltönyös fazon, reggeltől estig munkásruhában dolgozik ő is a vállalkozásaiban. Rohadtul nem úgy mutatkozott ám be, hogy ő Jóska Pista a milliomos herceg. Autói sem Aston Martinok.
2015. máj. 14. 14:55
 17/32 anonim ***** válasza:
89%

Az is lehet, hogy most akarja behúzni a kéziféket.


Ha korábban egyenrangú félként kezelt is, most próbál arra terelni, hogy eltartott csaja legyél, mert akkor nem tartozik neked semmivel, nem kérheted számon tőle azt, hogy érzelmeidet rá vesztegeted úgy, hogy ő nem adja meg Neked azt az erkölcsi megbecsülést amit egy átlag férfi megad a nőjének, nyíltan felvállalja mindenhol társaként. Ha meg igazán becsüli, akkor elveszi feleségül.


Egy nagyon gazdag ember általában az átlagnál sokkal bizalmatlanabb, nehéz elhinnie azt, hogy önmagáért szeretik, nem pedig a pénzéért.


#9

2015. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Eeeez durva. Én már az első alkalomnál kihajítottam volna a pénzével együtt. Egyrészt ez undorító, másrészt nincs szükségem a pénzére, nekem is van. Nagyon furcsa lelkülete van ennek a férfinak, ha ebben méri a szeretet. Én menekülnék a helyedben. 23/N
2015. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
70%

ismered a történetet amikor a gazdagnak akarja visszaadni a pénzt az akin segített?


a történet mondanivalója itt is igaz...a pénzt nem azért adja, mert r1b4ncnak tekint...meg akar neked köszönni valamit és így akarja kifejezni...de ha nem fogadod el azzal nagyon megbántod! de ezt meg kellene beszélnetek...mert lehet máshogy is "visszafizetni"...csak lehet azt nem értékelted és nem tudja, hogy mennyire sokat jelent neked...

2015. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
13%
18-as miért lenne durva. A nők több mint a fele nagyon sokat vár el.Legtöbb nő olyan közönnyel fogadná el mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. De te kivétel vagy.
2015. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!