Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg éri, elfogadni az esetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg éri, elfogadni az esetet? (lent)

Figyelt kérdés

Van 1 lány akivel nem olyan rég ismerkedtem meg.

Szeretjük egymást, egy idő után kiderült, hogy a lány sátánista.

De tiszta szivbol szeret engem. Szerintetek meg eri elfogadni az antikrisztus vallását es folytassam vele a szerelmi tortenetunket, vagy rázzam le minnél hamarabb?



2015. jan. 26. 10:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Látja mi? :D akkor ma ne aludj el szerintem. :D
2015. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Hat nehez melette elaludni :D
2015. jan. 26. 13:24
 23/32 A kérdező kommentje:
Uzeni: Ki mint vet ugy arat? Ha. A helyedbe kussolnek te biblia moly. (o uzente)
2015. jan. 26. 13:27
 24/32 anonim ***** válasza:

Az "értelmi színvonala" megvan. Vagy troll vagy. Csinálj amit akarsz. :D Akkor is örök igazság, mely alól senki nem képes kivonni magát. Még Sátán maga sem. ;)

Minden jót! :*

2015. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek.

Én abban hiszek hogy van egy felsőbb hatalom azonban te képes vagy megváltoztatni a sorsod.

Engem nem igazán érdekel ki miben hisz (Isten, Buddha vagy Sátán). Mivel nem a hite/pénze/ruhája tetszik hanem ő ezért ez teljesen mindegy számomra. Sőt lehet nagyobb szüksége van a szeretetre mind a többi lánynak.

Az azonban hogy ,,azzal fenyegetett, hogy eggyik bekes ejjelen leszur'' az magas. Itt én kértem volna tőle egy kis időt mert ez már sok.

Ezt leszámítva (nekem) ha tetszett volna azelőtt hogy megtudtam volna hogy sátánista, tetszett volna utána is.

Ha ennek ellenére szereted, akkor maradj vele csak az ilyen kirohanásokat kerüljétek. (illetve szerintem mond neki hogy ilyen rituálékban nem szeretnél részt venni)

2015. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Miert lennek troll? Annyira hihetetlen ez az egesz? :O
2015. jan. 26. 13:33
 27/32 A kérdező kommentje:
Nooname koszonom a valaszt! :)
2015. jan. 26. 13:35
 28/32 anonim ***** válasza:

Értelmes választ nem kaptatok szóval gondoltam firkantok kicsit.

Nem tudom normális válaszokat miért nem kaptatok.

Biztos hogy megéri még együtt maradni ha szeretitek egymást. Lehet hogy ti sokkal boldogabbak lesztek mint a többi ember. (szavaidból pedig az vehető ki hogy a lány igencsak szeretetéhes)

Engem érdekelne hogy mi lesz veletek a későbbiekben :)

2015. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Koszonjuk :)
2015. jan. 26. 13:44
 30/32 anonim ***** válasza:

Szokott úgy nézni, hogy csak a szeme fehérje látszik? Kb. így: [link]


:D

2015. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!