Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudja 100%-osan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja 100%-osan elfogadni, hogy csak őt szertem?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve leszek együtt a párommal. Már évek óta ismerjük egymás de csak 'most' jutottunk el a kapcsolatig. Úgy érzem, napról napra egyre jobban kötődök hozzá és egyre jobban szeretem. Számomra azóta nem létezik más nő, és úgy érzem, nem is lesz más az életemben, csak Ő. Úgy vélem, megfogtam vele az Isten lábát.


Ahogy tapasztalom, nem tudja teljesen átadni magát a kapcsolatunknak. Már beszéltünk erről többször is. Kérdeztem tőle, hogy mi a baj. Mondta, hogy nem tudja elhinni, hogy pont én szerettem belé, és hogy ennyire. Nem hiszi el, hogy nem kacsintgatok félre, nem hiszi el, hogy csak Ő létezik számomra. Megmodtam neki a kapcsolat elején (akkor is ilyesmi probléma volt, de leszögeztem), hogy ne aggódjon, miden egyes nap bizonyítani fogok neki, ha úgy godolja, 'dobhat', de én mindent megteszek kettőnkért, mert szeretem.


Viszont csupán annyi a 'gond', hogy jóval idősebb vagyok nála. De sem ő, sem én nem ugrottunk volna fejest ebbe a kapcsolatba, ha valamelyikünket zavar a korkülönbség. Mellesleg nagyon jó a kommunikáció köztünk, de ezen nem tudunk túl jutni.


Ilyenkor mi lehet a teendő?


FFI



2015. jan. 22. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

"miden egyes nap bizonyítani fogok neki"


Tudom, hogy ebben a pillanatban úgy érzed menne, de a tapasztalat azt mutatja, hogy ez mission impossible.

2015. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát... :) Pedig feleségül is venném, 'akkora a baj' :)
2015. jan. 22. 23:39
 3/4 Fish1 ***** válasza:
Szerintem önbizalomhiányos. Az ilyen emberekre jellemző a fent leírt viselkedés. Adtál okot arra, hogy ne bízzon benned?
2015. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiánya van. Ne nagy szavakkal, hanem apró kis dolgokkal dicsérd és biztasd. Például; "olyan szép, tiszta a szemed" vagy "nagyon jól áll ez a szín" avagy "olyan jó rád nézni".

Ha megpróbálsz verset írni neki, nagyon jól fog neki esni...:)

2015. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!