Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg éri, elfogadni az esetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg éri, elfogadni az esetet? (lent)

Figyelt kérdés

Van 1 lány akivel nem olyan rég ismerkedtem meg.

Szeretjük egymást, egy idő után kiderült, hogy a lány sátánista.

De tiszta szivbol szeret engem. Szerintetek meg eri elfogadni az antikrisztus vallását es folytassam vele a szerelmi tortenetunket, vagy rázzam le minnél hamarabb?



2015. jan. 26. 10:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Az kemény, és gondolom a Rítus a kedvenc filme. :D
2015. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

A saját életed a fontos, vagy a nő?


És ezt nőként kérdezem.


Hagytam már el olyat, akit szerettem. Kemény dolog, de van, amikor meg kell tenni.

2015. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Hat nekem tetszett a ritus cimu film
2015. jan. 26. 11:51
 14/32 A kérdező kommentje:
Hat ha kene valasszat kozte es az eletem kozott…oszinten nem tudok valasztani. Szeretem ot, o is engem. Es en vagyok az egyetlen szemely akivel joba van. En vagyok az egyetlen akit nem utal. En en vagyok az egyetlen akit nem bantalmaz se fizikailag es a lelkembe se tort meg.
2015. jan. 26. 11:54
 15/32 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! Ez a lány nem sátánista, hanem pszichológiai eset... Ugyanis nem erről szól a sátánizmus.
2015. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
*Pszichiátriai 15-ös voltam
2015. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Nézd, nektek nem csak a vallásotok, hanem feltehetően a világról alkotott képetek és az értékrendetek is merőben eltér egymástól.


"Probaltam a jo utra teriteni de azzal fenyegetett, hogy eggyik bekes ejjelen leszur…es azzal ugymond fizetne a satannak, nem tudom, azota nem beszelek vele vallasi dolgokat."


Ezt olvasva az volt az érzésem, hogy trollkodsz. Ha meg nem, és az a lány valóban ezt mondta neked, akkor szerinted mennyire jó döntés, hogy te még vele vagy?

2015. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én adnék rá egy fordított kabátot és elkísértetném két jó kiállású, erős úriemberrel.
2015. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Hat, lehet, hogy igazatok van…dobjam? Igen vagy nem, ti dontsetek el. Latja amiket komenteltek, itt van mellettem.
2015. jan. 26. 13:07
 20/32 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk meg, most őszintén? A mi életünk? Tegyél amit jónak látsz. De, hogy a bibliából idézzek: "ki mint vet, úgy arat". Gondold át.
2015. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!