Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg éri, elfogadni az esetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg éri, elfogadni az esetet? (lent)

Figyelt kérdés

Van 1 lány akivel nem olyan rég ismerkedtem meg.

Szeretjük egymást, egy idő után kiderült, hogy a lány sátánista.

De tiszta szivbol szeret engem. Szerintetek meg eri elfogadni az antikrisztus vallását es folytassam vele a szerelmi tortenetunket, vagy rázzam le minnél hamarabb?



2015. jan. 26. 10:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem traktál egyfolytában Luciferrel, akkor nem zavarna annyira.
2015. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Ha csak ez az egy nő van a környékeden akkor megéri. Egyébként hasonló értékrendűt keresnék. Mivel nem a közös hobbi, szakma vagy egyebek tart össze két embert, hanem a hasonló értékek.
2015. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
Korod?
2015. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Kerüld, mint a mérget, én mondom!


Ezek attól sem riadnak vissza, hogy a saját gyerekeiket feláldozzák és ez nem vicc! Menekülj!

2015. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem felek tole. Tiszta szivbol szeretem. Csak zavar h minden este meztelenul imadkozik a satanhoz es baratjahoz luciferhez. Nappal pedig atkozza az eletet, mindenkik kivetel engem. Templom kozelebe azt allitja hogy rosszul van…szeretjuk egymast de nm turom el a vilaggyuloletet. O sem turi nagyon a kereszteny vallasom…es ha mondok egy imat, vagy valamit akkor elkezd hisztizni, hogy ezzel megolom…de ha a vallast felretesszuk akkor tokeletes part alkotnank.
2015. jan. 26. 11:23
 6/32 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekesebb lenne, ha úgy imádkozhatna ezentúl, hogy dugod közben. Tuti belemenne.
2015. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Mi vezette őt odáig, hogy sátánista legyen?
2015. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Te sem vagy igazi keresztény, ha tudsz szeretni egy sátánistát...
2015. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Hat az elete eleg nehez volt……ugy dontott, hogy eladja a lelket a satannak. O azt allitja, hogy a satan tette ot szeppe, erosse es eletkepesse, aztan nem tudom. Isten ellen szegult. Probaltam a jo utra teriteni de azzal fenyegetett, hogy eggyik bekes ejjelen leszur…es azzal ugymond fizetne a satannak, nem tudom, azota nem beszelek vele vallasi dolgokat.
2015. jan. 26. 11:39
 10/32 A kérdező kommentje:
Amikor.osszejottem vele, nem tudtam, hogy satanista. Akkor mondta el amikor teljesen belezugtam, mivel tudta, hogy ha az elejen mondom akkor eltavolodok tole. De igy most nyakig benne vagyok…
2015. jan. 26. 11:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!