Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl sokat kértem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat kértem?

Figyelt kérdés
Szakított velem egy hónapja már a barátom és hát elég magam alatt vagyok... Az a bújós lány vagyok, aki szereti az összebújós estéket, együtt vacsizni vagy valami bugyuta számítógépes játékot játszani. Aki a szabadidejét is rá szentelte, mert szeretett volna minden percet vele tölteni. Aki nagyon szerette, annyira, mint még ezelőtt senkit. Aki nem hazudott egyszer sem, és büszke volt arra, hogy az övé lehetett. 7 hónapig voltunk együtt, 18 évesek vagyunk. Fiúk, lányok, túl sokat kértem? Nagyon el vagyok kenődve..

2014. nov. 28. 17:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Jah és látod, h nekem is milyen dili volt az első pasim... és én nemhogy 7hónapig, 3és fél évig voltam vele!
2014. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
na, most alaposan meglepődtem, ugyanis én 17 évesen pont ebben a helyzetben voltam :D szintén hét hónapig jártunk, ő 18 volt, közölte, h neki ez túl sok (meg néhány másik dolgot), ő most szabadon akar csajozni... és hopp a lánnyal akivel megcsalt fél évig együtt volt... éretlen kis görények az ilyenek. nem azt akarom mondani, hogy téged is megcsalt az exed, hanem azt, hogy aki egy lány szerelmét és ragaszkodását nem képes elfogadni, értékelni, és viszonozni, az verje csak magának.
2014. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
éljenek a rendes pasik!
2014. nov. 28. 19:36
 24/27 anonim ***** válasza:

Kérdező,ezzel most nem téged bántalak egyáltalán,mert nem ismerlek,de azok a rendes pasik nem egészen így látják a helyzetet,mint ti.Jómagam is sajnos ilyen vagyok,de én bánom sőt sokszor gyűlölöm magam érte,amiért ilyen lettem... rendes...,mert egy nőnek sem kellek így,hiába vagyok én rendes,intelligens és még sorolhatnám a tulajdonságokat.

És igazából annyi az "összes" hibám igazából,hogy nem helyesnek születtem,és nem vagyok tapló...

Esélyt sem kaptam soha egy nőtől sem... :/ Szóval nem biztos,hogy ez ilyen jó ám.

23/F

2014. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ne bánkódjatok lányok. Vagyunk még rendes férfiak. Majd a koporsónkban ránk mosolyogtok egyszer talán :-P
2014. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Mert a nők többsége így gondolkozik. Vannak kivételek és ameddig bele nem szeret az illetőbe, jóhogy így gondolja..
2014. nov. 28. 22:21
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha ilyen alap dolgokban nem egyeznek az igényeitek akkor azt nem kell erőltetni. Egyszerűen nem illetek össze. Majd lesz másik.
2014. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!