Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl sokat kértem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat kértem?

Figyelt kérdés
Szakított velem egy hónapja már a barátom és hát elég magam alatt vagyok... Az a bújós lány vagyok, aki szereti az összebújós estéket, együtt vacsizni vagy valami bugyuta számítógépes játékot játszani. Aki a szabadidejét is rá szentelte, mert szeretett volna minden percet vele tölteni. Aki nagyon szerette, annyira, mint még ezelőtt senkit. Aki nem hazudott egyszer sem, és büszke volt arra, hogy az övé lehetett. 7 hónapig voltunk együtt, 18 évesek vagyunk. Fiúk, lányok, túl sokat kértem? Nagyon el vagyok kenődve..

2014. nov. 28. 17:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
:( Próbáld lefoglalni magad valamivel, olvassál, nézz filmeket.
2014. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Csajszi! Komolyan egy ilyen pasi miatt vagy elkenődve?! Töröld meg a szemeidet, állj fel, emeld fel a fejed és menj tovább! 18éves vagy, és nem bulizásra meg egyéjszakás kalandokra vágysz... Hidd el, sok pasi olyan csajra vágyik mint te (látod, a kommentben is ezt írják).

Ilyenkor jön a tipikus ,,nem érdemelt meg téged" duma, de hidd el, h tényleg így van! Találsz majd valakit, aki imádni fogja ezeket a tulajdonságaidat, és majd akkor fogod lehülyézni magad, h mennyi ideig sírtál egy olyan után akinek túl soknak számítottak a ,,kéréseid"... ;)

2014. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Előttem szóló jól mondja, egy éretlen kisgyerek volt, semmi több.
2014. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van :) nem leszek elkenődve, felállok, koronát igazítok és tovább megyek.
2014. nov. 28. 18:19
 15/27 anonim ***** válasza:
Nah ez a beszéd!!! ;) Ezt már szeretem! :) Nehogy már egy olyan miatt sírj aki ennyit sem volt képes megtenni érted! Pedig ez tényleg alap! Nem ő volt az igazi és kész! Megkérdezhetem hanyadik kapcsolatod volt?
2014. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Pff,nevetséges volt a srác.Meg sem érdemelt téged,ennél ezerszer jobb srácok vannak,akik megbecsülnének téged sokkal jobban. :)

Nekem például egy ilyen lány kb. tökéletes lenne,mert srácként pont ilyesmiket szeretnék én is... :)

23/F

2014. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Első kapcsolat volt.
2014. nov. 28. 19:03
 18/27 anonim ***** válasza:
Óóó hát akkor meg megint csak ismételni tudom magam! KÁR SÍRNI! :D Nekem tudod milyen volt az első kapcsolatom?? 3 és fél évig voltunk együtt!! úgy, h többet ölelgette a legjobb barátnőmet meg mondta neki, h szereti mint nekem... Már nekem volt ciki, amikor jött a barátnőm és a nyakába ugrott... Szakításunk után 1-2 évvel kiderült, h meg is próbált egyszer rámászni a barátnőmre... Kész vicc :D És...én is sírtam utána...de minek?! :D Látod, h semmi értelme nem volt :D Majd jött egy új szerelem, aki csak rám koncentrált, ENGEM! :D szeretett. Összebújva tv-ztünk, együtt hülyéskedtünk, sétáltunk! Van remény! :D Még nem haltak ki a rendes pasik!!! :D :D :D
2014. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
csak én fogtam ki egy idiótát :)
2014. nov. 28. 19:13
 20/27 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, mégiscsak az első kapcsolatod volt! Ritka, h az első kapcsolat házassággal, gyerekkel és halálig tartó együttléttel végződjön! :)
2014. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!