Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ő mit érez irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő mit érez irántam? Mit tegyek hogy tudjam?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel mostanába nagyon közel kerültünk egymáshoz.Néha már úgy viselkedünk, mintha járnánk((ölelés,simogatás meg ilyenek))anélkül, hogy bármilyen okunk lenne rá.Folyton mosolygunk egymásra meg szinte minden szünetbe oda jön hozzám.Többször rákérdeztek már, hogy járunk-e, de ez most nem is lényeg. A lényeg az, hogy kicsit beleszerettem és sajnos nem tudom, hogy ő ezt viszonyozza-e!Szerintetek?Mit tegyek hogy tudjam?

2014. máj. 5. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

nincs mese

meg kell tőle kérdezni

ha nem akar tőled többet, akkor meg ne hagyd hogy simogasson

pfúj

2014. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!