Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy érez-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy érez-e valamit irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit 2 hónapja ismertem meg. Egy verseny miatt ismertem meg, mert Őt "kaptam", hogy segítsen felkészülni erre a versenyre.Eleinte nem kellette fel az érdeklődésem, nem is érdeklődtem iránta meg semmi. Majd nem tudom miért, de egyre többet kezdtünk beszélgetni. (Szerintem nagyon aranyos fiú, kedves, vicces, és hát nem éppen a komolyság példaképe.:D ) Mikor elkezdtünk beszélgetni semmi olyan kérdést nem tett fel,amivel azt mutatná, hogy érdeklem. De utána előtört belőle a kérdés, hogy van-e barátom, és mondtam hogy nincs tett egy smileyt msnen mikor beszéltünk és megkérdezte hogy miért?(mondtam hogy semmi különös oka nincsen és ennyi, azóta folyton kérdezgeti, hogy van-e barátom)Miért??. Ha nem érdeklem akkor miért kérdezte?? Volt hogy beszélgettünk a pókerról hogy szeret pókerezni meg ilyenek, és lezártuk a témát, mikor megkérdezte, hogy " szeretsz?" nem tudtam mire érni így nem válaszoltam semmi egyértelműt. Utána hozzá tette, hogy " Én a pókerra értettem, Te mire??:D" És hallottam, hogy amikor bent van a suliban akkor megpróbál arra járkálni, amerre én vagyok, meg hogy állandóan engem keres a szemével. Segítsetek lécci!:D Vajon mit akarhat??
2010. jan. 16. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Tetszel neki, szerintem egyértelmű :)
2010. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Amikor azt a "Szeretsz?" kérdést feltette, és látta hogy zavarba jöttél, szerintem keresett valami mentő választ, nehogy aztán tolakodónak érezze magát. Vagy csak még látta hogy Te sem tudod még a választ, így ad neked egy kis időt. Talán idővel megint megkérdezi, és ha akkor is ilyen erre-arra értettem dolgokat mond, akkor talán tényleg érez irántad valamit.

Bár a legegyszerűbb megoldás az, hogyha rákérdezel, kérdés hogy menni fog-e. :)

2010. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:DD

A 2.-nak: az már más kérdés hogy menni fog- e hogy csak úgy rákérdezzek, hogy Ő mit is érez, mert félek, hogy elutasító választ ad.:S:D Mert pl, ha azt a választ adja, hogy "dehogy, nem gondoltam komolyan, bocs"=elutasít azután hogy beszélgessek vele??

Érdekel még mások véleménye is:D

2010. jan. 16. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:

2. válaszadó vagyok.


Az is igaz, hogy jobb félni mint megijedni. Akkor talán várj választ, s míg várakozol, talán kiderül még egy s más.

2010. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle nyiltan, hogy mit érez irántad! És mond el azt is neki, hogy Te mit érzel iránta.és irtad h probál arra járkálni amerre Te meg ilyesmi.. egy utaló jel arra h tetszel neki.
2010. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:D
2010. jan. 17. 18:17
 7/7 A kérdező kommentje:

Mások véleménye is érdekel!!:D

Előre is köszike!

2010. jan. 24. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!