Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kellek neki? Honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellek neki? Honnan tudjam mit is érez irántam? Tapasztaltabbak válaszát várom.

Figyelt kérdés

Független, elvált pasi vagyok és van egy szintén elvált barátnőm egy kisfiúval. Nagy szerelemnek indult két három-éve, de már nem vagyok benne biztos, hogy miért is van velem... Van egy olyan érzésem, hogy nem szeret, csak azért tart ki mert nem akar újra egyedül maradni, nem állok se túl jól se túl rosszul, de azért alapvetően én tartom el hármunkat és a sráccal is jól kijövünk - hát pótapának elmegyek tán.

A baj, hogy hiányzik valami, érzem rajta hogy állandóan feszült és ideges. Nem nagyon beszél magáról, de nekem gyakran úgy finoman "beszólogat". Már régen nem mosolyog és nevet pedig eleinte nagyon jókat nevettünk együtt. Ha kérdezem mi a baj a válasz csak "semmi".

Szex a minimumra csökkent már nem is erőlködök csak őrlődöm...

Ötlet? Hasonló tapasztalat? Mi van ilyenkor?


2009. júl. 31. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Zátonyra futottatok sajnos.

Ha mindketten meg akarjátok menteni a menthetőt, kommunikálnotok kell. A barátnődnek is le kell mondani mi jó neki és mi nem. Ha nem akar róla beszélni, akkor valószinűleg valóban csak azért van veled, mert nem akar egyedül lenni. Ha fontos vagy neki akkor fog róla beszélni és megpróbálhatjátok másképp folytatni, de ha úgysem megy akkor nem kell erőltetni. Egy próbát mindenképp megért, de nem a huzavonás erölködést.

27/N

2009. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem írtad a korod, de szerintem fiatal vagy még ahhoz hogy lehúzd a rolót. hagyd ott és kezdj egy jobb életet.
2009. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de annyira már nem vagyok fiatal sajna (39 F) jó lett volna ha ebből lesz valami. Szeretnék végre igazi rendes szerető családot... vagy valamit valamiért? boldogság vagy biztonság?
2009. júl. 31. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát spec . én a helyedben beszénék a barátnővel , és megmondanám , hogy ez így tovább nemmehet . Ha nem akar semmit se , azaz semmi komolyabbat egy mezei együttélésnél, akkor fel is út le is út . A legtöbb nő 30 éves kora környékén kezd el férjet keresni ,lehet hozzádmegy, de az egy hosszú és unalmas házasság lesz ,és a helyedben inkább keresnék egy jobbat ...
2009. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!