Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza és hogy tudjam meg hogy ő most mit akarhat, érez-e még valamit irántam?

Figyelt kérdés
11hónap után szakitott velem a barátom ,ugy hogy elötte még azt mondta hogy mennyire szeret, és meg nem indokolta hogy miért is dob akkor.Én még mindig nagyon szeretem és azóta is beszélünk.ő azt mondja nem akar csajt mostanában.Most hétvégén eljött a haverjával oda ahol nekem kötelező programom volt,és végig ott maradt.Meg zavarja ha bulizni megyek .Szakitás után is azt mondta a haverjának hogy még mindig szeret.Próbáltam vele beszélni de nem jutottam előbbre és már neki ezt a témát nem merem felhozni nehogy mégjobban elveszitsem még a barátságát is.nagyon szenvedek és össze vagyok zavarodva hogy mit tegyek várjak rá és próbáljam visszaszerezni de hogyan?vagy felejtsem el.
2009. febr. 24. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szereted és ő is szeret ne add fel, én 17 évesen nem találtam egy normális szerelemre, ti szerencsések vagytok, vigyázzatok a szerelemre, mert ritkaság :)

Amugy meg szerintem a legjobb az lesz ha beszélsz a legjobb barátjával erről, megmondod neki hgoy mit érzel, és majd a barátja megpróbál beszélni vele, mond meg a bárétjénak hogy először itassa le egy picit, ne ugy hogy részeg legyen, csak hogy épp legyen benne egy pici, akkor lehet vele igazán beszélni :)

Sok sikert, és ha akarsz még róla beszélni irj egy privit ird meg benne az MSN-ed és megbeszéljük :-)

2009. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ezt mindenképpen meg kéne ebszélnetek. Gondolj bele, nem tudod mi volt az ok, amiért szakított veled... lehet valami egészen érthető indok.


Két esélyes a dolog, de mindenképpen a legjobb ha képben vagy és tisztán látod mi a helyzet. Addig szerintem ne lépj, amíg nem tudod miről van szó. Ha meg kiderülne, hogy egy másik csaj miatt, vagy hazudott neked, akkor is jobb HA MEGTUDOD, mert akkor nem fogsz rajta tépelődni és marcangolni magad, vajon jó döntést hoztál-e, henem simán túllépsz rajta.


Viszont... ha kiderül, hogy mégis jó oka volt, akkor meg milyen jó lesz, hogy előbb tisztáztad a dolgokat, és csak utána döntöttél.


Minden jót, remélem happy end lesz! :)

2009. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!