Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam meg mit érez irántam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Persze, tudom ..'mondjam el neki' de nem lehet sajnos. Szóval a sráccal mi sosem voltunk barátok. Csomót beszéltünk msn-en és még most is. És vagy nem beszéltünk, vagy flörtöltünk. De nekem nagyon tetszik és szeretném tudni, hogy ő vajon mit érez? Milyen jelei lehetnek? Nyilván nem deríthetem ki pontosan, de sajnos az önbizalmam 0. És mindig belegondolok vajon hány másik lánnyal flörtölhet?! Az olyan válaszok, hogy 'felejtsem el' sajnos szóba sem jöhetnek. Bocsánat ha zavaros. A normális válaszokat előre is köszönöm.
2012. okt. 12. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyire önállóak ezek a mai fiatalok...

Talán célozgass rá beszélgetés közben, hogy Te benne lennél abban is, hogy ne csak flörtölgessetek.

2012. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd el Neki Te mit érzel iránta,mi az hogy nem lehet,olyan nincs! Elmondod mi fog történni leharapja a fejed?! Lehet,hogy pont ő sem meri elmondani Neked,és egymásra vártok.A fiúk is félnek ám a visszautasítástól!Véleményem szerint a lányoknak 90%-ban mindig jó a megérzésük,főleg pasi,szerelmi ügyekben.Ha úgy érzed,akkor igenis mondd el Neki,mit gondolsz róla.Legyen önbizalmad IGENIS!!! Sok sikert!
2012. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!