Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még soha nem volt barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Önbizalmam szinte egyenlő a nullával, és ezért nem is merek próbálkozni. De nagyon a lányok sem vesznek észre. Ennyire nem jövök be egyiknek se? 18/F

2014. márc. 25. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Baráti körben nézelődj, sokat beszélgess azokkal akik szinglik, és bejönnek. Lehet sikered lesz. Baráti kör a legegyszerűbb szerintem. Vagy bulik, de önbizalom nélkül nem ajánlom.
2014. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még...

18/F

2014. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:D èn mar 13 evesen nemvoltam szüz..,igy sose lesz ha nem kezdemènyezel..:D,tarskereso,utca budi,buli..sok helyen lehet ismerkedni/beku.vázni,mit szerènykecc?,igy soaese lesz,no megha nem vagy egy fess vki..:DDDDD
2014. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*3-as. Látszik nem értesz a nőkhöz. Az, hogy 13 évesen vesztetted el én nem lennék rá büszke. Nem kurv*kkal akar ismerkedni te ratyi.:DDD Ezt hagy a nagyfiúkra szerintem.
2014. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!