Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalt, ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 éve vagyunk együtt. Utóbbi időben arra lettem figyelmes, hogy nagyon megváltozott, nem úgy foglalkozott velem már, mint régen, alig keresett, mindig én hívtam. Volt egy lány aki nekem gyanús volt, sokszor kérdeztem tőle,hogy nincs e vele semmi,vagy nem volt e, ő azt felelte, hogy semmi nincs köztük, ez kb 1 hónapon keresztül ment. Mint később kiderült, és nem tőle, hanem a barátai mondták el nekem, ezzel a lánnyal ők kavartak, de aztán barátom úgy volt vele,hogy túl fiatal hozzá, de ettől függetlenül találkozgattak. Volt egy buli, ahol ezzel a lánnyal csókolózott(állítólag egyszer),s mint később kiderült,fogadásból még másik 3 lánnyal, ezek mellett pedig nagyon sokszor a szemembe hazudott,s nem mondott igazat. Ő azt mondja, engem szeret, és megbánta a dolgot, velem akar maradni, de én már nem tudom, hogy elhiggyem e neki, amit mond.


Szeretem nagyon,de nem tudom, hogy mit tegyek, megbocsátsak neki, vagy kiadjam az útját, sajnos az a baj, hogy sok olyan dolgot még mindig nem mondott el, amit nekem már a barátai elmondtak. Szerintetek?



2014. jan. 10. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kidobnám a helyedben.
2014. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Bla bla bla. Bla bla!

Ha megcsal nem, szeretett. Ennyi nem kell ragozni.

Add ki az útját, süss neki hamuban sült pogácsát add oda neki egy zacsiban azt eriggyé!

2014. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

" sajnos az a baj, hogy sok olyan dolgot még mindig nem mondott el, amit nekem már a barátai elmondtak. " - És amúgy főként ezért írtam azt , amit az előbbi hsz-omban írtam.

Szóval ennyire már ne. Az ilyen patkányszintre lesüllyedő, férfi nemet meggyalázó magatartást már ne fogadjuk el.

2014. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 PearlDiver ***** válasza:

Ha szeretnéd a párkapcsolatodat bizalomra építeni, akkor rakjad ki és keress olyat, akivel ez lehetséges.

Egy dolog, hogy megcsal, de ha letagadja, akkor eleve nem számít arra, hogy megbocsátanál neki, vagy nem is akarja hogy megbocsáss. Ennél távolabb alig lehetne a bizalomtól.

[link]

2014. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én kidobnám a fenébe
2014. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy BLA BLA BLA szánalmas vagy, minek ezen még gondolkozni? RÖHEJ
2014. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Cseréld le.
2014. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem érdemel meg téged!! ne hagyd, hogy ezt megtegye veled...

ha egyszer megtette, meg fogja megint. és ha szeretne nem tette volna meg!

2014. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rakd ki. Fogadásból! :D
2014. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem is volt már hasonló esetem egyik párommal, ugyanígy 1 év után. Tudod... aki egyszer megteszi máskor is megteszi ugyanúgy. Ne bánd..Dobd ki minél előbb! 18/L
2014. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!