Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nos. Tegyük fel. Az exeteddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos. Tegyük fel. Az exeteddel azért szakitótál mert megcsalt. Mit csinálnátok a továbiakban?

Figyelt kérdés
semmi más probléma nem volt,se vita se semmi..szeretted,meg még mindig szereted,de már nem bizol meg benne..ujra összejöttök..ti megbosszulnátok neki,és visszaadnátok mindent kamatostul?? mert velem igy történt,csupán nem jöttünk össze..:D
2011. aug. 25. 12:53
1 2
 1/13 MákosLajos ***** válasza:
nem értem a megfogalmazást :D
2011. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, velem ez megesett és ő kérte, hogy próbáljuk meg újra. Visszaadtam neki, hogy tudja milyen érzés. Azóta csak barátok vagyunk.
2011. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
büszke lehetsz magadra, amiért bosszút álltál rajta. Szerintem bármit is tett, okkal tette, és azt hiszem, egyesek értik, mire gondolok...
2011. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretem és tudom hogy ő is szeret és ez egy kis megbotlás volt és megtudnánk beszélni a dolgot akkor meg próbálnám újból a dolgot.....esetleg de ahhoz nagyon kell hogy szeresem...
2011. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:56


Vissza adtad??Értelmes lény vagy te is.....

Tudod ha valakit megcsalnak annak általában oka van én úgy gondolom feltéve ha az illető nem fehér májú...

2011. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nos..még nem adtam vissza,mert nem vagyunk együtt..de ha egyszer ujra összejöwünk,akkor megkapja..haha..mert megérdemli!!!én tök jó voltam vele,és kicseszett velem,igy hát,majd meglátja ö is.. kössz a válaszokat..:)
2011. aug. 25. 13:24
 7/13 anonim ***** válasza:
szánalmas. Ezért tart ott a világ, ahol. Ha most ott lennék, tudnék pár dolgot csinálni veled, drága egyetlen aranyvirágszár kérdező...
2011. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hülyegyerekek vagytok, játszatok magatokkal, ne egymással.
2011. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Köszi a kritikákat, igaz, hogy nem kértem, csak válaszoltam egy kérdésre, de itt már csak ez megy.

A helyzet az, hogy fogalmatok sincs a körülményekről, nem ismertek se engem se a volt barátomat és így mondtok véleményt. Az én elvem az, hogy ha valami nem jó egy kapcsolatban az egyik félnek akkor az kulturáltan meg lehet beszélni és ha nincs megoldás akkor szakítunk. Viszont ha valaki megcsal akkor eléggé megaláz azzal, hogy nem képes a szemembe mondani, hogy valami nem jó és nincs pofája szakítani. Előbb szakítani kéne és nem lealázni a másikat azzal, hogy félrek.r

2011. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En nem foglalkoztam ilyenekkel, h visszaadjam.

Sokkal "jobb" volt ugy kiszallni az egeszbol, h tudtam, h en vegig normalis voltam vele.

2011. szept. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!