Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van ennek valami módja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek valami módja? /Nyomozás/

Figyelt kérdés

Barátnőm után kémkedek.. tudom lehet köcsög vagyok de szerintem nem csak én csinálok ilyet aki bizonytalan valamiben.. ki kell deríteni..

A facebookját tudom de nekem az nem elég.


Arra lennék kíváncsi hogy telefon szám alapján... le lehet e valahogy nyomozni hogy milyen számokat hívott beszélt ... vagy valahonnan le lehet ezt kérni ? vagy valami ?

Van ennek valami módja ? 18/F



2013. nov. 11. 23:04
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Tudom hogy papír csávó vagyok..

Lehet meg sajnált.. nem mondom hogy talán nem..

De nem ez a fontos.Mond csak voltál már reménytelen szerelmes???


Akkor érzed át azt hogy mi is vágyni valakire akit talán sosem érhetsz el..

És teszel is te bármit is szinte leszarja fejedet..

Én lepődtem meg a legjobban azon amikor meg csókolt..

Nekem az perc többet jelentett mindentől..

A szavam is el állt vagy 5 percig meg sem tudtam szólalni csak elpirulva mosolyogtam.


De megint csak legyek én a hibás .. csak azért mert akit szeretek meg akarok óvni..

A rengeteg szenvedés miatt.. lélekben meghaltam.. össze törtem.. rá ment az egész életemre...

Az egészségemre..az iskolára.... a családomra... mindent befolyásolt minden apró kis szava.. mozdulata...

Volt olyan pillanat amikor legszívesebben meghaltam volna és 1x majd nem meg is tettem..

Mindössze 10 percen múlt az egész... ha nem jön akkor utánam a lány én ma nem írkálok itt veletek..hanem a temetőben nyugszom. ..

Miért lenne az butaság ? Ha valaki őszintén szeretsz... és mindent meg tennél érte... csak azért hogy 1 percig veled legyen.. ez csak az tudja meg érteni aki át élte már azt amit én.. Én értelmes erős ember vagyok.. Bár a reménytelenség tört össze..

A bizonytalanság és a kétely.... :/

Az adott most okot a bizonytalanságra hogy a volt pasija találkozóra hívta és igen is mondott a lány a tudtom nélkül..

Talán túlságosan is szeretem.. nem azért szeretem mert szeretni akarom ..

2013. nov. 12. 00:09
 22/25 tevetke ***** válasza:

Komolyan mondom beteg vagy!

Tegyük fel, hogy tényleg sajnálatból van veled. Téged tényleg ennyire rohadtul hidegen hagy, hogy nem boldog veled? Szép kis "szerelem" lehet az ilyen. Te nem szerelmes vagy, hanem kb egy lábtörlő ennek a csajnak, de meg is érdemled, ha így alárendeled magad. Családot, barátokat, normális életet feldobni, egy ilyen "szerelemért" nem szabad, nem normális. Butus vagy, ha azt hiszed, hogy ez a beteges ragaszkodás és birtoklási vágy szerelem. Beteg vagy, ezt nem bántásból mondom, de elmehetnél egy pszichológushoz.

2013. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Missi_Key ***** válasza:
van: eléállasz oszt megmondod neki h szakítani akarsz...bizalom nélkül sz.rt se ér az a valami ami köztetek van
2013. nov. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Voltam reménytelen szerelmes, igen, de ha összejött volna, eszembe nem jutott volna féltékenykedni. Annál jobban semmit sem gyűlölök.

Hiába picsogsz meg sajnáltatod itt magad, a szeretetet nem így mutatják ki a NORMÁLIS emberek.

Épp hogy összejött veled. Benne van a pakliban, hogy elhagy, főleg az előzmények után. De azzal nem fogod megakadályozni, ha ezt csinálod.

Szeresd, de ne zsarold érzelmileg, nem kell a sírás, meg a "nem tudok nélküled élni" szöveg, főleg nem így együtt a kettő. Ha remegsz, mint a nyárfalevél, és folyton a sírós, önbizalom hiányos képed kell nézegetnie, akkor nem férfiként, hanem sajnálni való kutyusként fog rád tekinteni, és max. azért lesz veled (valameddig), hogy ne nyírd ki magad, mint egy eszelős. Ez kell neked, vagy egy boldog párkapcsolat?

Ha egymáshoz illetek, akkor úgyis veled marad, ha meg nem, semmi értelme magad mellett tartanod, mert se te, sem ő nem lesztek boldogok.

2013. nov. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Szegény csaj..

...jónagy sz@rba tenyerelt..(veled)..

Sose fogod békén hagyni, ő meg azért smárolt meg feküdt le veled mert ennyi idő után(2 év amit írsz) azt hitte ha megkapod amit akarsz, akkor majd leállsz..


Basszus..


Hogy hogy 18 évesen nincs más aki érdekelne???

Mert jó lenne ha találnál valaki mást.. ezt a csajt hidegen hagyod.. és ha rájön, hogy mit csinálsz 2 lábbal fog kipenderíteni és a közelébe sem mehetsz többet.. ezt akarod?

Komolyan mondom a csaj érdekében remélem ez fog történni!!

2013. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!