Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e ennek a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e ennek a kapcsolatnak egyáltalán jövője?

Figyelt kérdés
Más az érdeklődési körünk. Ha együtt vagyunk és egyikünk csinálni akar valamit, akkor azt a másik unalmasnak tartja. Bizonytalan vagyok. Egy éve vagyunk együtt és mégis az vagyok.

2013. nov. 9. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok szerintem :(
2013. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs
2013. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
így nem sok, max pár hónap ha nem változik a helyet.
2013. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Nincs!

Kis különbségek lehetnek, de ha már az érdeklődési kör is más, az hosszútávon meg fogja mérgezni a kapcsolatot. Minimum egy közös pont, érdeklődési kör kellene, hogy legyen közös nevező. Ami engem illet, nem tudnék sokáig együtt lenni egy lánnyal, ha más dolgok iránt érdeklődünk. Már pedig nekem elég fura érdeklődéseim vannak...:D

2013. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!