Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van ennek valami módja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek valami módja? /Nyomozás/

Figyelt kérdés

Barátnőm után kémkedek.. tudom lehet köcsög vagyok de szerintem nem csak én csinálok ilyet aki bizonytalan valamiben.. ki kell deríteni..

A facebookját tudom de nekem az nem elég.


Arra lennék kíváncsi hogy telefon szám alapján... le lehet e valahogy nyomozni hogy milyen számokat hívott beszélt ... vagy valahonnan le lehet ezt kérni ? vagy valami ?

Van ennek valami módja ? 18/F



2013. nov. 11. 23:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
És mit tennél ha látnád hogy pl smsezik egy csávóval vagy napjában beszél vele?
2013. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
azért remélem azzal tisztába vagy ha megtudja h nyomozol utána rögtön ki fog vágni???(én legalábbis azt tettem...) jah igen... ki szokott derülni...
2013. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Betegesen féltékeny? .. lehetséges..

De te nem szeretnéd azt az embert meg őrizni aki az életednél is fontosabb számodra?... és 2 évig küzdöttél érte.. minden vissza utasítás után össze törve majd fel állva és ismét a porba hullva..

2013. nov. 11. 23:15
 14/25 anonim ***** válasza:
2 évig küzdöttél érte? Azért az nem semmi. Inkább mesélj nekünk erről. hogyan történt?
2013. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
kérdező! tanuld már meg az igekötők használatát! tuskó paraszt.
2013. nov. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

15-ös sajnálom nem tudtam hogy nyelvtan tanárnak készülsz..


2 évig küzdöttem érte??? hogy is értem..


Elmondom... A lány barátként nézett rám.. soha meg se fordult volna fejében sem hogy valaha is "pasi"ként nézzen rám..

Amikor először vissza utasított az fájt a legjobban.. bár csak ez után lett rosszabb .. meg sem tudom számolni hányszor utasított vissza..

de minden egyes vissza utasítás után csak egy dolog éltett

az hogy az életemnél is jobban szeretem őt.. és nem adhatom fel..

Én ott voltam vele amikor az előző csávója csak ki használta és sírt miatta... én vigasztaltam.. én mondtam neki 5 hónapon keresztül azt hogy haggya már ott hiszen ő ettől sokkal jobbat érdemel.. aki tényleg szereti..

Soha nem hallgatott rám végig kellet azt néznem ahogy szenvedett.. és nekem ez már egyre jobban fájt..9 hónap után jött rá arra hogy nekem volt igazam és kidobta a csávót.Rengeteg éjszakát sírtam át miatta... "Miért nem vagyok neki elég jó?" Amikor én tényleg szeretem...

Karjaiban sírva mondtam el neki hogy mennyire szeretem és nem tudnám elveszíteni.. ezt mondtam neki idézem."Nem tudod te azt hogy mennyire szeretlek.. és milyen fontos vagy nekem" Törölgette a könnyeket az arcomról.. ölelgetett és puszilgatott ő vigasztalt engem hogy ne adjam fel.. ez volt az első olyan pillanat amikor úgy éreztem talán nem hiába küzdök érte..Eddig mindig mereven el utasított.Azért mert nem jövök be neki.. meg csak barát.. stb..

Ez történt kb fél éve... 2 hónapja csókolt meg először..

Én ugye meg ígértem neki hogy sosem kezdeményezek mert tiszteletbe tartom azt hogy barátjaként szeret..

Akkor éjszaka amikor meg csókolt én azt hittem álmodok megint az nekem egy valóra vált álom volt.. Másnap le is feküdtünk egymással mondanom sem kell csodálatos volt..

Ez után úgy döntött ha már ennyire szeretem ad egy esélyt és jól is meg voltunk..

Igen féltékeny vagyok ezért is kémkedtem utána eddig is de a félelmeim bebizonyulni készülnek a volt pasija megint meg környékezte.. aki csak kihasználta.. és meg csalta és csak fájdalmat okozott neki.

2013. nov. 11. 23:37
 17/25 anonim ***** válasza:

Ha ezt megtudnám a barátnőd helyében, úgy kihajítanálak, hogy a lábad se érné a földet, akárhogy is tepernél utána. Úristen, még csak 18 éves vagy, és már egy kiábrándult 40-es pszichopata féltékenykedős férj színvonalán állsz. Nincs az az épelméjű fiatal lány/nő, aki ezt eltűrné, és erre NINCS ELFOGADHATÓ MAGYARÁZAT!!!!!!

És ne bizonytalankodj, nem csak lehet, biztosan KÖCSÖG vagy, és nem, az átlag max. húzza a száját, ha pici szerelemféltése van épp, de nem nyomoz, mint egy eszelős.

Komolyan levert a víz, hogy egy fiatal srác hogy lehet ekkora őrült. Sajnálom a barátnődet, remélem hamar lapátra tesz.

2013. nov. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha normálisan kifejeznéd számára, hogy feszélyez az ex felbukkanása, még talán meg is értené a csaj. De a nyomozásoddal el fogsz b*szni mindent, és meg is érdemled. Nem vagy érett egy párkapcsolatra, egyáltalán.
2013. nov. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 tevetke ***** válasza:
100%
Sajnálom, de szerintem nincs szánalmasabb egy bőgő pasinál... (jó vannak kivételek, tragédia és hasonlók) Ha ez a csaj 2 éven át folyamatosan elutasított szerinted mitől változott meg hirtelen?! Szerintem semmitől... Szerintem megsajnált, de nem hiszem, hogy barátból hirtelen hős szerelmes lettél a szemében...
2013. nov. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 tevetke ***** válasza:
Ja arról persze nem is beszélve, hogy mennyire beteges és visszataszító ez a viselkedés, amit most itt előadtál nekünk... ez már aztán tényleg egyenes út a szakításhoz!
2013. nov. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!