Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek a csajnak meg mi baja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a csajnak meg mi baja? Csak megmondtam mit szeretnék felnőttként.

Figyelt kérdés

A suliban osztályfőnöki/önismereti órán beszéltünk a jövőről hosszabb távon, tömören és én mondtam hogy olyan családot szeretnék, ahol van legalább 3 gyerekünk és jórészt, vagy szinte csak én tartom el őket míg a feleségemnek nem kell dolgoznia, ha nem akar, csak otthon lennie velük meg ilyenek. Már jórészt kitaláltam hogy nézne ki. Nagy kertesben laknánk valami nagyváros szélén, meg minden. Meg mondtam hogy 5-10 évvel fiatalabb nőt akarok, amikor én 30 körül leszek ő akkor legyen 20-25. Ezt képzeltem el.


Erre az egyik osztálytársnőm össze-vissza háborgott, hogy nem hagynám dolgozni a feleségem, meg ilyen hülyeségek, miért csak fiatalabbat akarnék, stb. Ne zsákmányoljam ki a nőket, már feminizmus van és ezt nem tehetem meg, meg ilyenek...


Ez azért vicc egyrészt, mert mi köze hozzá? Ha találok az elképzelésemhez partnert, nőt aki szintén benne lenne ilyenben, akkor miért ne valósíthatnánk meg?


Másrészt meg a szüleimmel is pont ez a helyzet amit leírtam és nagyon boldogok ebben az állapotban.


2013. okt. 29. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Női "büszkeség"
2013. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
hülye pitsa!
2013. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Én boldog lennék, ha ilyen férjet találnék. :) 23l
2013. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Idióta a lány. Én nem tudnék otthon ücsörögni, gyerekeket sem szeretnék, de sok nő van aki örülne egy ilyen életnek amit te írsz. Nyilván nem az a célod, hogy kényszerítsd a nőt bármire is, meg fogva tartsd a házban...
2013. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szép tervek! De valszeg az is marad!
2013. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok :)26/f
2013. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
de azért 20 évesen senki nem fog neked 3 gyereket szülni..
2013. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Van egy kis "kottahiba" a csajban... Vedd be a les..rom tablettát. Jók az elképzeléseid! :) 29F
2013. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

Felnőtteset játszott a kislány, ennyi az egész. Innen-onnan hallott mindenféle gondolatokat, véleményeket, és mivel a karrierista attitűd manapság több mint elvárt, hát gondolta menőzik egy kicsit a hozzászólásával.

Manapság az e fajta családmodellt/életvitelt a legtöbben elítélik, csak a rosszat látják benne. Mi is szeretnénk így élni a vőlegényemmel, de ahogy előttem is írták, nehéz ezt az elképzelést megvalósítani. Ha csak az egyik fél dolgozik, akkor elég sokat kell keresnie, hogy biztonságban legyen az egész család.

2013. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat mindenkinek!


7: Miért ne? A valaha élt nők 99%-a 20 éves kora előtt szült. Csak az utóbbi 50 évben fordul elő, hogy a nők sokkal később, mint 20 éves koruk után is szülnek, illetve most már főleg azután szülnek sokkal. Persze én sem úgy gondoltam teljesen, hogy 20, 21 és 22 évesen is szüljön egy-egy gyereket nekünk, hanem szépen beosztva, ahogy jól esik mindenkinek.

Plusz nem is mindenki olyan, hogy a karrierjét hagyja ott. A Tesco pénztárosok, a szalag mellett a gyárban dolgozó nők biztos nem sajnálnák a karrierjüket.

De mindegy is, olyan nőt keresek, akinek a család összességében előbbre van, mint a karrier.

2013. okt. 29. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!