Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, már legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G.kiki94 kérdése:

Van egy srác, már legalább 3szor megmondtam neki hogy soha többet nem beszélek vele. Miért bocsájtok meg mindig?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon szerelmes voltam belé, és akkor tudom hogy tök hülye voltam. Nagyon bunkó volt, nem beszéltünk 1 évig, de véletlenül összefutottunk a metrón, megint elkezdtünk találkozni, de megint paraszt volt. 1 hónap után felhívott hogy hiányzom neki. Mostmár nem bízom meg benne, de miért kell mindig még1 esélyt adnom?

2013. szept. 3. 07:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az emlékek miatt.
2013. szept. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert emberből vagy, és reménykedsz benne, hátha megváltozott, és emberibb lett, mint volt. De van aki sosem változik, csak lejjebb lép egy szintet.

Fel a fejjel.

2013. szept. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt az embert, semmi értelme, csak unaloműzőnek tart, és ha nincs paci, jó a szamár is effect.
2013. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egyszer csak megtanulod...
2013. szept. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%

Sose értettem az olyan embereket mint te, kérdező.


Én csak körbe nézek magam körül, naponta találkozok vagy a rossebb tudja mennyi emberrel, valamelyikkel ilyen a viszonyom, valamelyikkel olyan, de ha bárki is zavarna, vagy olyan helyzetbe hozna, és nem lennék rászorulva hogy találkozzak vele minden egyes nap, akkor most őszintén.


Telefonszám kitöröl, facebookról letilt, mehetsz másik metróval, satöbbi, az ugyanúgy csak egy ember mint te, nem kell szánnod, nem kötelező a szimpátiát erőltetni senkivel szembe se, meg főleg nem kötelező mindenkivel jóba lenni... ha TUDOD, hogy nem lenne semmi jó abból hogy találkozzatok, akkor szívd fel magad, vegyél egy mély levegőt, határozd el hogy mit akarsz, és csak csináld amit kell. Az életed úgyis megy amerre akar, új emberekkel mindig fogsz találkozni, jobbal is meg rosszabbal is, koncentrálj azokra, vagy akármi másra, ennyi.


Istenem rohadt kávé, bassszus nem tudom befogni.

2013. szept. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nő vagy, ne keresd magadba a logikát, mi se találjuk bennetek...
2013. szept. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból mondom azért mert valami vonz benne. Hiányzik. Nem tudod elengedni mert magad se tudod de van benne valami ami ledönt minden falat esélyt esélyre halmozol miatta. :) Vannak ilyen emberek. Én 10x küldtem el és most sem szakadtunk el egymástól. Van benne valami megmagyarázhatatlan, valami különleges ami vonz mint egy mágnes...
2013. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet, hogy dolgotok van még egymással hiszek abban, hogy van egy kapocs emberek között ilyenkor ezért nem szakadtok el soha se vele se nélküle kapcsolat még ha bántjátok is össze vagytok kötve és ha van dolgotok az élet úgyis az utadba sodorja ..
2013. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Talán mert naiv vagy,és nem tanulsz a hibáidból.
2013. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
a vàlasz egyszerû..mert szereted:)
2013. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!