Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, már legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G.kiki94 kérdése:

Van egy srác, már legalább 3szor megmondtam neki hogy soha többet nem beszélek vele. Miért bocsájtok meg mindig?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon szerelmes voltam belé, és akkor tudom hogy tök hülye voltam. Nagyon bunkó volt, nem beszéltünk 1 évig, de véletlenül összefutottunk a metrón, megint elkezdtünk találkozni, de megint paraszt volt. 1 hónap után felhívott hogy hiányzom neki. Mostmár nem bízom meg benne, de miért kell mindig még1 esélyt adnom?

2013. szept. 3. 07:17
1 2
 11/13 Balazs.LOL válasza:
Lehet tudat alatt bekapnád neki nagy lőcsöst ..
2013. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Christiano Ronaldo köszönöm szépen a választ, és igen tudom hogy ezt kéne tennem, csak nehéz nemet mondani, pont azért amit a 7. válaszoló mondott, mert valamiért tényleg úgy vonz mint egy mágnes. Persze tudom hogy úgyis az lesz a vége hogy sok lesz és nincs több esély , csak most még úgy érzem hogy ha lemondanék róla, azzal a régi esetleg jó dolgokat kitörölném
2013. szept. 4. 12:30
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez a rosszfiú effektus.
2013. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!