Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek a csajnak meg mi baja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a csajnak meg mi baja? Csak megmondtam mit szeretnék felnőttként.

Figyelt kérdés

A suliban osztályfőnöki/önismereti órán beszéltünk a jövőről hosszabb távon, tömören és én mondtam hogy olyan családot szeretnék, ahol van legalább 3 gyerekünk és jórészt, vagy szinte csak én tartom el őket míg a feleségemnek nem kell dolgoznia, ha nem akar, csak otthon lennie velük meg ilyenek. Már jórészt kitaláltam hogy nézne ki. Nagy kertesben laknánk valami nagyváros szélén, meg minden. Meg mondtam hogy 5-10 évvel fiatalabb nőt akarok, amikor én 30 körül leszek ő akkor legyen 20-25. Ezt képzeltem el.


Erre az egyik osztálytársnőm össze-vissza háborgott, hogy nem hagynám dolgozni a feleségem, meg ilyen hülyeségek, miért csak fiatalabbat akarnék, stb. Ne zsákmányoljam ki a nőket, már feminizmus van és ezt nem tehetem meg, meg ilyenek...


Ez azért vicc egyrészt, mert mi köze hozzá? Ha találok az elképzelésemhez partnert, nőt aki szintén benne lenne ilyenben, akkor miért ne valósíthatnánk meg?


Másrészt meg a szüleimmel is pont ez a helyzet amit leírtam és nagyon boldogok ebben az állapotban.


2013. okt. 29. 18:38
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

És nekem, a testvéreim és édesanyám lehetséges helyzetének mi köze ehhez?


Alapból azt mondtad, hogy éhenhalnánk ha apa meghalna, amit már ezerszer mondtam, hogy nem.


Kezdjük ott hogy apával nincs semmi baj és nem is lesz. Nagyon egészséges, biztonságos életet él.


Ha lenne is vele bármi, akkor is kapna a család utána több mint tíz millió forint életbiztosítási pénzt.

Ott van ezen felül még az a biztos több, mint tízmilliónyi pénz, amit eddig a szüleim a fizetésből spóroltak meg, amiből a vagyonukat felépítették.

Ott van még a lehetőség, hogy a házat el lehet adni és belőle egy kisebb lakást vásárolni, aminek a megint csak több, mint 10 millió forintos különbözetét zsebre lehetne tenni.

Tehát bőven több, mint 30 millió forint likvid vagyona lenne a családnak apa nélkül is.

A nagyszülők még élnek, ők sem szegények és tudnának támogatni minket/anyát. Nekik is van pénzük ami még számításba sem került.

Anya 4 gyerekéből 1 már dolgozik, 1 egyetemista és szinte önmagát tartja el, 2 meg kb. 5-8 éven belül kirepül a családi fészekből (köztük én). A gyerekei sem 2 fillért fognak keresni és pár tízessel bőven nem lenne gond anyát támogatni majd, fejenként.


Ezen felsorolt kb. 5-10 segítség közül elhiszem hogy sokaknak még 1 sincs, de nekünk mind van. Ezután miért mondod még mindig hogy éhenhalnánk, meg ilyen hülyeségek?

2013. okt. 30. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!