Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek komolyan gondolta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolta?

Figyelt kérdés

2 éve tetszik egy srác. Egy barátnőm ismeri és össze akart hozni minket. Erre mondta neki a srác hogy aranyos tőle hogy össze akart hozni minket, és hogy szerinte nagyon kedves, szép és aranyos vagyok de neki nem az ilyen típusú lányok jönnek be, és az a baj hogy nem fogtam meg első találkozásnál.Odalett minden önbizalmam. Szerintetek lehetséges hogy nem hazudott és tényleg szépnek meg aranyosnak tart, vagy csak azért mondta hogy ne bántson meg? tudom hogy már nem lesz belőle semmi, de tudnom kell hogy tényleg így gondolja vagy igazából csúnyának tart...:/

És lehetséges hogy később esetleg meggondolja magát és mégis bepróbálkozik, vagy ha egy fiú ezt mondja akkor kész vége ennyi soha nem akar tőlem semmit? Fiúk ti mondtatok már valakinek ilyet? ha igen akkor komolyan is gondoltátok vagy kegyes hazugság volt?

17/L



2013. okt. 11. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt sem tudjuk, hogy nézel ki. A sréc agyával meg pláne nem tudunk gondolkodni, őt sem ismerjük. Itt nem fogsz választ kapni a kérdésedre.
2013. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezt neked kell megbeszélni velük. mi nem ismerünk téged
2013. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!