Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégsem gondolta komolyan?

Figyelt kérdés
Az van h a barátnőm(20) egynap felvetette hogy költözzünk össze én(20)! Nah és én probalok ezért tenni is de mindig érdekes módon valami közbe jön, én már megsem kérdem egy nap 1x felhozom és annyi de eddig még nem lett belőle semmi pedig ennek már 2 hete, én már nem tudom h mit akar..1 éve együtt vagyunk lassan.
2013. szept. 23. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Túl korán költöztök még össze,vagy a barátnőd nem akarja már eszébe jutott valami, hogy ez nem jó. Ha ennyi kevés ideje együtt vagytok,és összeköltöztök és utána szét mentek semmi értelme nem lenne,
2013. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!