Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vona Gábor komolyan gondolta...

Vona Gábor komolyan gondolta azt, hogy Szaniszlót fogja kinevezni miniszternek, vagy ez vicc volt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Hol hallottad ezt?
2013. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Csak viccből.

Azért mondták ,mert nem tetszett nekik hogy Izrael meg Amerika beledumál a magyar belügyekbe és bele akarnak szólni, hogy ki legyen kitüntetve és ki ne .


Szaniszló nem is Jobbikos , nem Jobbik kötődésű.

2013. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
nem miniszteri megbízatásról volt szó .... Én is hallottam róla valamit, de nem miniszteri ajánlat volt!
2013. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tényleg nem miniszternek, hanem a Médiahatóság elnökének. (Ez jobb?) A Kurucon van fenn a cikk, amiben Vona levelet írt a "zsidó nagykövet"-nek (ez, gondolom, az izraeli nagykövet lehet), és abban a levélben szerepel ez is:


"És azt is szeretném önnek elmondani, hogy nem mindenki fél önöktől az én hazámban sem. Én sem félek. Lehet, hogy egy napon majd engem is kilőnek rakétával, mint egy kutyát, de akkor sem fogok félni a saját hazámban. Ezt jól jegyezze meg! Én soha nem leszek Izrael kutyája, mint itt az összes parlamenti párt. Érti? Soha! Sem megvásárolható, sem megfélemlíthető nem vagyok. És ezzel még sokan így vagyunk. És egyre többen és többen. És abban a pillanatban, hogy kormányra kerülünk, Gyöngyösi Márton lesz a külügyminiszter, Szaniszló Ferenc pedig a Médiahatóság élére kerül."

2013. ápr. 6. 00:05
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Tulajdonképpen igen, vicc. Gondolom te is mondtál már meggondolatlan dolgokat, a politikusok is emberek, túlzásba eshetnek, bármelyikről legyen is szó. Szaniszló nem jobbikos. Nemzeti érzelmű, de nincs köze a párthoz. Vona nem gondolta komolyan, csak elege lett abból - megjegyzem teljesen jogosan -, hogy a zsidók mindenbe belepofáznak.
2013. ápr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
ki mondta hogy jobb, csak ne essünk túlzásokba és ne állítsunk valótlanságokat ...
2013. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Francba!

Pedig már kezdtem komolyan venni ezt az embert (Vona).


Nem baj az, csak jó lesz a Fidesz még egyszer.

2013. ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na de nekem nem az a problémám szegény Szaniszlóval, hogy jobbikos vagy nem jobbikos, hanem hogy hibbant!
2013. ápr. 6. 00:54
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
kérdező te vagy egy hibbant libbolsi, nem Szaniszló
2013. ápr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Igazad van kérdező, Szaniszló valóban hibbant! És Vona sincs messze tőle.
2013. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!