Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolta vagy csak nem akart megbántani?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lány barátom, 2012. februárjában ismertem meg. Eléggé úgy tűnt, hogy többet akar/többet érez mint barátság (mert nem egyszer írta azt, hogy "imádlak") . Aztán májusban szerelmet vallottam neki és kisült, h nem érez többet irántam barátságnál. Még akkor megkérdeztem tőle, hogy később lehet-e több...mondta, hogy igen, talán később, de most még nem (állítólag azért nem mert túl féltékeny voltam)...

Augusztusban pasija lett, mondta, h sajnálja stb...azóta is tartom vele a kapcsolatot. 2013. január elején megbeszéltük, hogy nyáron találkozunk. Február elején elég sz.rul éreztem már magam, hogy náluk van a pasija. Pár napra rá írtam neki, hogy nem biztos, hogy sokáig bírom ezt így. Leesett neki, h az a bajom, h nem vagyunk együtt. Felhívott telón és kérdezte, hogy nyárig mikor találkozunk tudok-e várni, mert most még nem tudja, hogy mi legyen/megemlítette, hogy már nem biztos, hogy csak barátságot érez/. Pár nappal később rákérdeztem, hogy ezt tényleg komolyan gondolta-e, vagy csak megsajnált. Mondta, h komolyan gomdolta. A pasijának is megemlített.


Szerintetek csak azért mondta, hogy majd nyáron eldönti, hogy mi legyen, mert nem akart megbántani (=esze ágába sincs összejönni velem, csak még nem merte elmondani), vagy tényleg lehet valami több is...?


2013. febr. 26. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet több is, kérdés, hogy jó lesz-e neked egy ilyen napraforgó csajjal.
2013. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Solarian ***** válasza:
Nőknél sosem lehet tudni, érthetetlen népség. De szerintem a pasijával nem alakulnak úgy a dolgok ahogy szeretné, téged meg megtart talonba.
2013. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a p*csába!

Keress normális lányt.

2013. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát. az már rosszul kezdődik ha csak másodlagosnak tart... olyan nincs h bocs közbe jött vki más. szerintem felejtsd el olyan hamar ahogy csak tudod.
2013. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!