Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, ha hetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha hetek, hónapok óta nem írt?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Mit gondoltok arról a nőről, akivel földrajzilag távoli kapcsolatban, egyébként szerelmi viszonyban vagyunk elvileg. Ő csak engem szeretett, amit el is hiszek neki. Ezt ne vonjátok kétségbe, ez valóban így van. Valahol én is mindig őt kerestem, de voltam akkor balfék, hogy anno nem léptem, most pedig sokkal nehezebb. De most nem ez a lényeg.

Sajnos nyakába szakadt a cégük és éjfél után fekszik és hajnalban kel. Sztem ki fog készülni.

Előtte, mikor kevesebb volt a dolog, mindíg leveleztünk, csevegtünk. Most amióta ennyire elfoglalt egyszerűen rám még annyit sem szakít, hogy megírja, él-e még.

Kicsit keveset írta most ide, hogy mindent jól lássatok.

- A kérdésem csak annyi lenne, ismétlem, hogy mit gondoltok róla?


Ma írt levelet és bizonygatja, hogy mennyire szeret és szeretett és mit számít az a pár hét, hónap, h nem írt...

Mégegyszer modom a szeretetét elhiszem, mert valóban úgy van. A viselkedését nem értem. Nem akarta a sok problémát megírni nekem, mert ... csak az van manapság neki.



2013. okt. 9. 13:41
1 2
 1/13 Kócos boszorkány ***** válasza:
100%

"Nem akarta a sok problémát megírni nekem, mert ... csak az van manapság neki."


Nem csak akkor írunk valakinek, ha rólunk van szó, ha érdekelte volna őt, hogy te hogy vagy, nyilván jelentkezett volna. Ha pár napig nem jelentkezik, az egy dolog, de hogy hónapokig nem vesz tudomást rólad ... te tudod ... biztos nagyon szeret, hiszen ezt többször leírtad, higgy neki és várj rá!

2013. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de hacsak nem tinik vagytok, ez egy életképtelen önámítás, és nem kapcsolat. Aki szeret valakit, azért megteszi, amit tud és lép, hogy vele legyen. Aki meg csak hülyíti a másikat, az nem fektet bele annyi energiát. Téged és őt sem értem. De a ti ügyetek. Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. Én így gondolom. N29
2013. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve az is nonszesz, hogy hetekig hónapokig nincs ideje arra, hogy megírja mi van vele, mert én azt szoktam mondani, hogy enni meg wécéznie mindenkinek kell, ha más nem közben dobok egy mailt, vagy egy sms-t annak, akinek AKAROK, annak AKI FONTOS. De az, hogy ennyi sok idő alatt nem talált egyetlen egy alkalommal sem 2 PERCET, hogy felhívjon... mindent elárul. Ne haragudj de le kell írjam :( Úgy sz@r le ahogy vagy.
2013. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A helyzet annál bonyolultabb, hogy mindent lerjak. A szeretetét nem vonom kétségbe. De azt, hogy akár csak egy sort is írjon... , hogy él még vagy akármi, azt azért nem fogadom el...

Az, hogy annyi dolog van, azt is elfogadom. De akár WCn ülve egy SMS vagy akármi, hogy minden oké, de most ez van.


Röviden: szóból ért az ember

2013. okt. 9. 13:52
 5/13 A kérdező kommentje:

Valamiért én is azt gondolom, hogy úgy ... le ahogy ...

Pont erről írtam az előbb, hogy sms akár...


Azt hiszem ezt a kapcsolatot most meg kell gyászolnom és tovább lépni.

2013. okt. 9. 13:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nehéz a helyzetetek őszintén szólva reménytelen, nekem is sok dolgom van, de, mindig szakítók időt annak aki szeretek még ha csak egy sms-be annyit is írok, hogy szeretlek de íróm neki. Valószószínű, hogy ő már nem érez ugyan úgy és van valakije, Én is csak napi 2-3 órát alszom de még jut idő a kedvesemre!
2013. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Most lehet hülyének néztek/nézel. A "van valakije" nem állja meg a helyét. Mondom mégegyszer, hogy sokkal bonyolultabb és fél sorban nem lehet leírni az egészet.

Inkább a valakije egyfajta reménytelenség amiből minél több jut most neki, azt hiszem.

2013. okt. 9. 14:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bonyolult, vagy nem bonyolult, szarik a fejedre. Akit szeretünk, annak meg nem szarunk a fejére. Téged max. sajnál és most eszébe jutott, hogy jaj írok már valamit annak a csórikának, itt pitizik már hónapok óta, hogy biztos nem érek rá, hadd örüljön..
2013. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze te azt hiszed, hogy szeret meg minden, de biztos vagy abban, hogy jól látod/érzed át a helyzetet? Innen "kívűlről" nagyon nem úgy tűnik, hogy annyira szeretne, mert hónapokig nem ír? Bazze hát ez már elég nagy jel szerintem, hiába elfoglalt meg stb...
2013. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem érdekled.Ha lenne benned némi tartás és önbecsülés,akkor te is belátnád,hogy sz..rik rád nagy ívben,és hogy ez minden,csak nem kapcsolat.Nekem nem kéne olyan ember,aki hónapokra eltűnik az életemből,aztán meg szánalomból dob pár sort.Mindenki arra szakít időt,amire és akire akar.Sajnos rád ez az illető nem akar.
2013. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!