Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szeretőm-szerelmem most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm-szerelmem most éppen nyaral a feleségével (akit nem szeret) ez nem g. ség?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok vele,együtt élnek de nincs köztük viszony!A nőnek van pasija..1 hétre mentek,azt mondta mert megérdemli:mos,főz,takarít!A férfi aki azt mondja engem szeret egy nővel nyaral és mind1 kije-mije..Ez nem ge..ség?????Nem is keres..Bár írtam neki egy nem túl jó üzit..

2013. aug. 14. 20:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
74%
Te csak azért kellesz neki hogy jókat dugjon.És te elhiszed neki hogy szeret?Ja,szeret szexelni veled amikor épp ráér és kedve van hozzá.
2013. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 valook ***** válasza:
74%

Ugyan már fiuk, miért bántjátok? Én ugyanebben a cipőben voltam. 2 évig volt szeretője a férjemnek. Mikor megtudtam, elmondta csúnyának, butának mindennek, én voltam a super feleség. Aztán közöltem, hogy beadom a válópert, fordult . Én lettem a büdös, mert dohányzom, a rossz anya, a rossz feleség, aki főzni sem tud stb. És a nő lett az aki jó, szép, stb. A nő 2 évig viselte el, hogy mi üdülni járunk évente 4x, hogy minden hétvégén nyáron horgásztanya kettesben. Hogy miket mondogatott neki rólam? Csak gondolni tudom, nem én voltam a kiváló, szerető feleség, az biztos. A nő bevette. Szerintetek a nőt kell bántani? Ő csak bevette a szöveget és szerelmes.

De az én tanácsom az, hogy hidd el, egy férfi sem fog a feleség elé állni, hogy bocs szivem, de mást szeretek. Még akkor sem, ha tényleg szereti a másik nőt. De ha a feleség megtudja és lép, akkor a szerető jó helyzetben van. Nálunk is ez volt, én léptem, most már együtt laknak.

Tök jó érzés, az én volt ágyamban. Sokszor gondolkodtam, hogy én miért nem keresek magamnak nős pasit. Mert olyan van, független pedig nincs. De nem kell. Fel akarom keresni vasárnap este is.

2013. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
59%
vicc ez a szerető dolog..ha nem szeretik egymást akkor váljanak el-.-
2013. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
60%
Mivel nincs gyerek, így egyértelmű: át vagy b..szarintva, de rendesen. Megetted azt a dumát, hogy ők már nem fekszenek le. Ez van...
2013. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
69%

22: Ugyanez a sztori: én mint feleség úgy voltam beállítva, hogy nem tisztelem, nem teszek a kedvére és különben is van pasim (nem volt igaz).

Amikor kiderült a félrelépés, akkor a leányzóról úgy beszélt, hogy csak d..gni kellett, nem is akkora nagy szám, én sokkal szebb vagyok, csak hát az a lány kapható volt mindenre... gyakorlatilag úgy beszélt róla nekem, mint egy ingyen k..rváról.

2013. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
De a nő tudta,hogy vagyok neki..sokszor kérdezte tőle telefonon,hogy ott van még??Amikor a pasijával volt..
2013. aug. 17. 15:09
 27/31 A kérdező kommentje:
Láttam a nőről és a pasiról is közös fotókat..
2013. aug. 17. 15:09
 28/31 anonim ***** válasza:
59%
25. vagyok: ja, és már ők is együtt élnek, de a volt férjem nem akart válni, velem akart maradni. Amikor én kirúgtam, akkor szaladt a csajhoz nyalni, hogy legyen hol laknia...
2013. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
79%
Akkor csak szimplán nyitott házasságban élhetnek.... Az asszonynak jut a nyaralás, az egyéb kapcsolatok meg csak puszta vágyak kielégítésére vannak.
2013. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
75%
Hogy szeret-e? Valamennyire biztos, ha nem is szerelmes beléd. A feleségét viszont tiszteli is, mert felvállalja a világ elôtt és nyaralni is viszi. Az hogy láttál egy képet, amin a feleség van egy pasival, nem jelent semmit. Gondolom nem szexeltek a képen, szóval lehet barát is. Azt nem értem, hogy miért nem te vagy a felesége, ha te vagy a szerelme? Vagy lehet, hogy csak az alkalmi dugópartnere vagy??!!
2013. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!