Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szeretőm-szerelmem most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm-szerelmem most éppen nyaral a feleségével (akit nem szeret) ez nem g. ség?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok vele,együtt élnek de nincs köztük viszony!A nőnek van pasija..1 hétre mentek,azt mondta mert megérdemli:mos,főz,takarít!A férfi aki azt mondja engem szeret egy nővel nyaral és mind1 kije-mije..Ez nem ge..ség?????Nem is keres..Bár írtam neki egy nem túl jó üzit..

2013. aug. 14. 20:55
1 2 3 4
 11/31 AeonFLUX ***** válasza:
87%
Az ilyen buta ri bancok ezt érdemlik.
2013. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
10/11 Igen én is erre gondoltam,hogy ők nyíltan vállalják és néha-néha..de annyira hihetetlen,a nő sosincs otthon mindig a pasival van..Mert megérdemli..én nem érdemlem meg???Utolsó!Igazad van végül is magamnak köszönhetem,de legalább tanultam belőle..kész..ennyi volt..a büszkeségem is roncsolja..nagyon megalázó..
2013. aug. 14. 21:09
 13/31 anonim ***** válasza:
79%

Hülyére vesz téged a pasi, és most a feleségét próbálja visszacsaklizni mint "jófiú".Öreg égi és ócska trükk.


Fel a fejjel, többet ne lépj ebbe a gödörbe.:)

2013. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg hülyére vesz. A mai világban könnyen kivitelezhető a válás, ha igazán akarná, és a meséje szerint a feleségének is van valakije. Csak kábít, jobb ha lapozol, és tovább lépsz.
2013. aug. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
79%

esetleg lehet 1 kk gyerek a dologban, akit apa-anya visz nyaralni. mindegy milyen viszonyban vannak, de a gyereknek APA és ANYA a fontos, ezért mentek együtt. ez nem lehetséges?

Kedves kérdező: lehet, hogy csak másodhegedűs vagy, mert a látszatot fenn kell tartani, de ha van 1 vagy több gyerkőc a dologban, akkor érthető a nyaralás. Biztosan Te is megkapod, amit akarsz, ha vele vagy.

Ha ilyen hisztivel kezdenél nálam, akkor viszont eddig tartana. Egy ilyen kapcsiban egy kicsit más játékszabályok vannak, mint 2 független ember esetében, ezt te elfogadtad amikor belekezdtél.

Várd meg amíg hazajön, beszéljétek meg, de ha vannak gyerekei NE VÁRD EL , hogy te légy az első számú versenyző!

2013. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
60%
HAH :DD még jó, hogy megérdemli én is megérdemlem, hogy mosok főzök takarítok és netán ha van gyerek akkor min csodálkozol? még ha neked állítja, hogy szeret meg hogy az asszonynak is van más, az ő együtt töltött éveiket nem írhatod felül akárki is vagy.az meg amit mond nem biztos ám, hogy igaz.. annak idején drága édesapám kábította a munkahelyen a csajokat, elmondta anyámat mindennek és mégis az édesanyám nevelt fel 4 kisgyermeket mert ő lelépett. Azóta az a nő sincs meg neki, 20 év után azt is otthagyta..így megy ez.. de tőlünk sem ment volna el 20 év házasság után, ha anyám ki nem rúgja, mikor kiderültek a disznóságok.. a nőcinek meg nem villogott a 4 kisgyerekével.. nem várhatsz tisztességet egy olyantól, akivel eleve úgy vagy, hogy a családjának rondít a becsületébe általad..
2013. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
nincs gyerek ez a poén benne...
2013. aug. 15. 16:09
 18/31 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs gyerkőc, akkor simán egy olyan emberről beszélünk, akinek egy nem elég. Kényelmes így neki, hogy van az asszony is meg van egy másik nő is. Szerintem menekülj és többet "ne lépj ugyanabba a pocsolyába"
2013. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj kérdező, de én nem értelek.

Van felesége. Te csak egy szerető vagy. Ennyi. Te ezt a helyzetet készen kaptad. Mi a franc a kérdés?

A többiekkel ellentétben én nem gondolom hogy hülyére vesz, te is tökéletesen tisztában vagy a helyzettel, csak nő vagy és bonyolítod.


Elmondom egyszerűen:

A feleségével barátok, jó a kapcsolat (nem feltétlenül dugnak egyébként, én sem voltam együtt az asszonnyal vagy 2 éve), biztosan van más oka is hogy nem szakít. Innen messziről nehéz megmondani.

A lényeg, hogy te csak dugni kellesz. Abban jó vagy, elég buta is vagy ahogy elnézem, úgyhogy minden klappol. De hogy téged válasszon az asszony helyett? Viccelsz? Hogy téged nem visz el nyaralni? Naná. Gondolom vállalhatatlan lennél, vagy megkeserítenéd a pasi életét a nyaralás alatt.

Gondolkodj el ezen.

És ha még nem vagy vérig sértve, elmondom, hogy nem akarlak bántani. Én szeretem az olyan nőket, mint te, de csak dugni. És hogy mi a lényeg?

Gondold végig miért van ez. Tudod te egyáltalán mi kell egy férfinak? (nem, nem focimeccs, sör és dugás, hanem ennél sokkal több).

Válj igazi nővé és akkor majd nem csak dugni kellesz hanem másra is.

2013. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 JohniDaren ***** válasza:
56%

Ha már vagy akkora ri.banc, hogy lefekszel egy házas emberrel, akkor kussolj!

Az élet nem alakul mindíg úgy ahogy akarod!

2013. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!