Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmem haverjai beszólnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem haverjai beszólnak. Leoltom. De most már a szerelmem is elkezdte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

eleinte minden szép és jó volt köztünk, romantika, romeo és julia, minden ilyesmi, de amikor bevitt a barátai közé, kezdődtek a problémák. a barátai bekóstolnak elég durván, semmibe vesznek és most ahogy látom a barátom sem tisztel már, sőt kiábrándult belőlem. és mai nappal ott tartunk, hogy sérteget is, mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül.


nem akarok szakítani. helyre akarom hozni, menteni ami menthető, szeretem őt. akarom a kapcsolatot olyannak, amilyen volt



2013. aug. 13. 18:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Dobd, látszik, hogy már nem értékel...
2013. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Rómeó ér Júlia?

Ki halt meg?

Am befolyásolják a barátai, nagyon.

2013. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Vele kéne megbeszélni.
2013. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Amikor kettesben vagytok akkor is így viselkedik, vagy csak "közönség" előtt?
2013. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

kettesben lehozza a csillagokat, aztán beszól kétértelműen. szóval ha megsértődöm még én vagyok a hibás, hogy ezt hoztam ki belőle.


szóval kettesben is kettősen viselkedik, de amikor haverok vannak ott, akkor aztán még ki is dob, meg hazaküld, meg nevetségesnek tart, meg stb.


vele nem tudom megbeszélni, mert mintha nem is érdekelni miről sírok neki. meghát a szó nem is ér semmit, attól még nem leszek több a szemében. akkor lennék több szerintem ha a haverjai is tisztelnének. de azt hogy vívjam ki? mert most csak annyit tudtam, hogy egyiknek megköszöntem a beszélgetés, és elmondtam, hogy többre a szián kívül ne számítson tőlem. magyarán most ott tartok, hogy szinte kivontam magam a társaságukból totál. csak a barátommal kontaktolok.

2013. aug. 13. 18:21
 6/18 A kérdező kommentje:
szóval engem kétértelműen sérteget négyszemközt. tehát azt is mondhatja és mondja is, hogy ő nem úgy gondolta én értettem félre. és kihoz hibásnak. rafináltan játszik a szavakkal. de ugyanakkor meg kellek neki, mert néha olyanokat mond, csak úgy a semmiből, hogy szeretlek téged mindennek ellenére ezt tudd. szóval amúgy szüksége van rám, akar magának, csak valami elromlott de nagyon ez miatt.
2013. aug. 13. 18:24
 7/18 anonim ***** válasza:
Dobd! Ha már nem tisztel és értékel később sem fog!
2013. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

nekem volt már arra példa az életemben, hogy egy srác aki nem tisztelt, később majdhogynem a kezem is megkérte.

szóval ha nem tisztelnek is, azt vissza lehet csinálni.


csak most ötletem nincs, hogyan. túlerő van :(


annyival már fenyegettem, hogy ezt én is megtudnám csinálni vele az én barátaim között, hogy nevetség tárgyává teszem, azóta csak azon aggódott kicsit, hogy miket mesélek el róla, és jelezte, hogy ne adjam ki a magánügyeinket, meg stb. és ennyi, nem változott semmi

2013. aug. 13. 18:37
 9/18 A kérdező kommentje:

pl a beszólásait is már lereagáltam megsértődve is, meg vissza beszólva is, meg szomorúan is, szóval már azt sem tudom melyik a leghelyesebb reagálás, mert egyik sem hatja meg.

ha fenyegetem, hogy vége, reakció annyi, rendben. pedig nem akarja, mert utána meg így szert meg úgy szeret. meg menjek vissza hozzá, ahogy speciel most is vagyunk. vár vissza meg hiányzom, meg mindig kérdezi minden ok az érzéseimmel, szeretem e, jelzem, igen, utána meg beszól. kezdődik minden előlről.

2013. aug. 13. 18:41
 10/18 anonim ***** válasza:
baráti körében jelezd, hogy a kedvesednek kicsi a farka, vagy nem tud kellőképpen teljesíteni
2013. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!