Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmem haverjai beszólnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem haverjai beszólnak. Leoltom. De most már a szerelmem is elkezdte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

eleinte minden szép és jó volt köztünk, romantika, romeo és julia, minden ilyesmi, de amikor bevitt a barátai közé, kezdődtek a problémák. a barátai bekóstolnak elég durván, semmibe vesznek és most ahogy látom a barátom sem tisztel már, sőt kiábrándult belőlem. és mai nappal ott tartunk, hogy sérteget is, mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül.


nem akarok szakítani. helyre akarom hozni, menteni ami menthető, szeretem őt. akarom a kapcsolatot olyannak, amilyen volt



2013. aug. 13. 18:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a p.csába
2013. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az írásaidból amit le tudtam szűrni, hogy valószínűleg nem őszinte, amikor azt mondja, hogy szeret. Sőt, egy igazán bunkó srácnak tűnik, aki megaláz. Szerintem nincs szükséged egy ilyen alakra, mert egy idő után minden önbecsülésed el fogod veszíteni.

Az lenne a legjobb, ha dobnád, de elég csúnya módon. Mondjuk haverjai előtt vagy valami...

Hidd el, találni fogsz egy olyan fiút, aki tényleg szeret, megbecsül, és tisztel majd. Az ilyen kőbunkókra nem érdemes időt pazarolnod.

Bocsi, ha kicsit nyers voltam...

2013. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
mégis milyen "kapcsolat" ez? ... legközelebb mikor beszól neked a barátai előtt, akkor szakíts végre vele.mondd meg neki, hogy játszadozzon mással. ne haragudj meg ezen, de biztos vagyok abban, hogy nem szeret téged. találsz jobbat, nefélj. soksikert!
2013. aug. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És te ezt a pasit akard megtartani?Akkor megérdemled a sorsodat.
2013. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
voltaképp arról is szó van, hogy nem akarok úgy lejönni a szemében, hogy ezt így velem csak úgy meglehet tenni. vissza akarok vágni.
2013. aug. 16. 19:14
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor mikor a nagy haveri körében beszól,mondj neki valami égetőt flegmán és hagyd ott.De ha utána hagyod hogy visszakönyörögje magát akkor nem értél el vele semmit.
2013. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
DOBD! de előtte égesd be szépen:) Ez a kicsi a farka dolog jó is lesz:D
2013. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kicsi a farka dolog?És ha véletlenül nagy neki?Akkor mi van?Előkapja és megint a barátnő ég.A csaja már csak tudja mivel lehet beégetni.
2013. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!