Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szeretőm-szerelmem most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm-szerelmem most éppen nyaral a feleségével (akit nem szeret) ez nem g. ség?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok vele,együtt élnek de nincs köztük viszony!A nőnek van pasija..1 hétre mentek,azt mondta mert megérdemli:mos,főz,takarít!A férfi aki azt mondja engem szeret egy nővel nyaral és mind1 kije-mije..Ez nem ge..ség?????Nem is keres..Bár írtam neki egy nem túl jó üzit..

2013. aug. 14. 20:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
A kutyának otthon a helye, míg a gazdi kikapcsolódik. Valószínűleg a pasi is így gondolja.
2013. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Ott az 1# válaszolónál a pont. Teljesen igaz. Te csak másodhegedűs vagy.
2013. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
osztom az 1-es válaszát
2013. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De azt mondja engem szeret,mint nőt..de ezt nem nyelem le neki...
2013. aug. 14. 20:58
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Egyelőre az a nő a felesége és nem te! :DD
2013. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Pain for Pleasure ***** válasza:
89%
ezüst nyíl jól mondja, +1
2013. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
mégsem vele szeretkezett..sőt neki is van valakije..elegem van!vége!De akkor is ez pofátlanság!!
2013. aug. 14. 21:00
 8/31 A kérdező kommentje:
még ha csak barátok akkor is!ki tudja nem-e dugnak..
2013. aug. 14. 21:00
 9/31 Pain for Pleasure ***** válasza:
91%

Végül is a felesége, miért ne szexelhetnének?

Kellett neked házas emberrel kezdened...

2013. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes történet..a feleségnek is van pasija és a férjnek is van barátnője(ez vagy te)valószínűleg őket csak a pénz tartja együtt...az viszont gáz,hogy miért egymással mennek nyaralni ha egyszer gondolom tisztában vannak egymás "szerelmi" ügyeivel és mehetne mindenki a szerelmével abból a pénzből..nem?Ehhez még elválni sem kell..kicsit sántít az ügy:D(Amúgy a szeretőd lehet nem szereti a feleségét,de hogy megh*zza néha az is fix)Mert amúgy már elváltak volna..
2013. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!