Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon velem lehet a baj?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon velem lehet a baj?! Soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok lassan töltöm a 17 viszont barátom még nem volt sohasem semmilyen téren,a külsőmmel nem lehet probléma hiszen nagyon sok pozitív visszajelzést kapok!(barna derékig érő hajam van,barna szemem,kreolos bőröm,175 cm vagyok 65 kg) Tehát átlagos a külsőm!

Tetszettek már fiúk viszont ők ezt sohasem tudták meg mert egyszerűen nem tudom nekik elmondani inkább magamban tartom,lehet hogy ez is probléma de nem hiszem hogy csak ez lenne a baj!



2013. aug. 11. 14:16
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Tévedésben vagytok itt páran!

Nem azt kértem hogy elemezzük a testemet,hanem hogy mi lehet az oka és nem hiszem hogy a külsőm lenne!

És inkább a belsőre tippelek!

Akkor legyek duci,dagadt,kövér,elhízott nem érdekel!

De nem hinném hogy..mindegy igazából!

És még egyszer meg kérlek titeket hogy NE KÜLDJETEK PRIVÁT LEVELET!

NEM AZÉRT ÍRTAM KI A KÉRDÉST HOGY ISMERKEDJEK!

NEM ISMERKEDEM!!!!!!!!!

2013. aug. 11. 18:34
 22/24 anonim ***** válasza:
lolwut..
2013. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Semmi baj sincs a kilóiddal. Mindenki annyira felszínes lett manapság. Komolyan csak a címlaplány alakú csajoknak lenne esélye? Ez enyhén szólva is nevetséges...Amúgy is mindenkinek más az ízlése, és rengeteg srác szereti, ha van mit fogni egy nőn.

Inkább örülni kéne neki, hogy van még olyan csaj, akinek nem azon a nyomorult fogyókúrán jár az esze. Mert őszintén, már az 50kg-os lányokkal sem eszel meg egy istenes hamburgert, mert azon nyavalyognak, hogy le kéne fogyni...

Talán még nem jött el az igazi. :) Megéri kivárni. Az a gyümölcs, amely sokáig ért, sokkal édesebb, mint a még nyersen leszakított!

Nem kell semmit elmondanod, majd ha egy fiúnak tetszel meg fog küzdeni érted és te is tudni fogod, hogy itt az idő megnyílni. Ez pedig majd jön magától.

2013. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2013. aug. 14. 00:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!