Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elbizonytalanodtam, de vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam, de vajon jogosan? Anyám vagy a barátom?

Figyelt kérdés

A sztori dióhéjban : 7 hónapja van egy barátom. Véget ért a tanév, anyám természetesnek vette, hogy hazaköltözök. A barátom úgy gondolta, hogy ne tegyem, felesleges 2 hónapra hazacuccolnom, maradjak az albérletben, inkább kifizeti.


A kapcsolatunkat ellenzi a családom, a jelentős korkülönbség miatt.


Eddig anyám akarata ellenére a kedvesem ötletét fogadtam el, vállalva, hogy elmérgesedik a viszonyunk. Most mégis elbizonytalanodtam.


Véletlenül megláttam egy levelet, amiben a barátom a következőket írta rólam egy ismerősének.

"22 éves. 180/55/75C. Szerinted? :D"

"Kis aranyos. Komolyka, szolid, kedves.Jól el lehet lenni vele."

"5 év és baromi jó nő lesz belőle. Szinte sajnálom, hogy akkor már valaki más fogja élvezni. Remélem az az ember tisztában lesz vele, hogy mázlista."

"Kedvelem azt az embert, aki mellette/tőle vagyok."

"Nem tervezek semmit. Majd alakul. Régebben voltak terveim, de most már csak élni szeretnék."


Nem kicsit kaptam sokkot a dologtól. Kérdőre vontam, hogy mégis ki az akinek ilyen mélységekben ír rólam.


Egy női barátja. Akit egy szexpartnerkeresőn ismert meg évekkel ezelőtt. És azóta is jóban vannak, de állítólag sosem volt szex közöttük.


Úgy érzem, hogy elárult, lebecsült, teljesen degradáló dolgokat írt rólam. Szóval csak szexre vagyok jó. Szerinte ez nem igaz, teljesen félremagyarázom a dolgot.


Abban maradtunk, hogy holnap átbeszéljük ezt a költözést. Nem tudom, hogy ha ennyire nem tervez velem jövőt, érdemes-e anyámmal vitatkoznom érte. Kit válasszak?


2013. jún. 15. 23:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ez a gyerek egy r*hadék, menj a családodhoz!
2013. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass édesanyádra! Teljesen igaza van, a barátod pedig... inkább nem mondok jelzőt.


Én is többször bántam már meg, hogy nem hallgattam anyukámra.

2013. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Ennyit tesz a jelentős korkülönbség. De kár, hogy rengeteg lány ezt sosem látja a rózsaszín ködtől....
2013. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
egy gyökér csak ez a csávó
2013. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%

Írtad, hogy jelentős a korkülönbség.

Ő pontosan előre lát olyan dolgokat, amiket neked hónapokkal vagy évekkel később ütnek be, és akkor azt fogod neki mondani, hogy még élni szeretnél, vagy valami ilyesmit.

Semmi gond azzal, hogy ő ezzel az elejétől tisztában van.

ÉS semmi bántót nem mondott rólad, sőt.

2013. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


Holnap kell a főbérlőnek vagy fizetnem, vagy csomagolnom.

Nem tudom mihez kezdjek. Nagyon zaklatott vagyok.


Néha a fellegekben járok, minden szuper, érzem, hogy szeret, máskor egyáltalán nem.


A testvérének, az édesanyjának, a barátainak bemutat, vannak közös programok, de a gyerekei előtt nem vállal, nem is láttam még őket. Azzal indokolja, hogy kicsik még, nem régen vált el, s biztosan rossz lenne egy találkozás. Merthogy a gyerekeknek nem velem lenne bajuk, hanem a státuszommal.


A családja elfogadott engem, pl. jövő héten ballag a tesója fia, hivatalos vagyok én is az ünnepségre + partira. De a gyerekeit nem hozza el az unokatesó ballagására akkor. :S


Az ilyenek nagyon zavarnak.

2013. jún. 15. 23:59
 7/20 A kérdező kommentje:

Pavel Proctor : Nekem elég degradáló az, hogy a fizikai paraméterekkel kezdte a jellemzésem. Meg mi köze egy másik nőnek az én mellméretemhez?


Na meg ez a "Jól el lehet lenni vele." Ez annyira megütött, annyira....nem is tudom. Egyszerűen megalázó.

2013. jún. 16. 00:01
 8/20 anonim ***** válasza:
LAPÁT! :(
2013. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy, mint barátnőt, bemutat anyunak, tesónak, barátoknak. A felesége is volt anno barátnő, gondolom a felesége előtt is volt már otthon bemutatva barátnő. Nincs ebben az égadta világon semmi különös. De a gyerekek. Az sokkal intimebb dolog. Nem mutat be nekik, mert nem tekint rád úgy, mint a gyerekek leendő, "pótanyukája". Nem komolyan a szándékai, csak élvezi, hogy egy gazella testű lányt kefélhet (érdekes...amikor azt írta, hogy sajnálja, hogy majd más fogja ÉLVEZNI a tested 5 év múlva...miért nem azt írta, hogy ha majd más fog SZERETNI?). Ez van, fogadd el. Dugni és mutatkozni veled jó vagy, de ennél komolyabbra nem kellesz. A következő pasinál majd megtanulod, hogy ne kezdj nálad jóval idősebbekkel. Peace.
2013. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Endless Route : Tudom, hogy hosszú távon nem fog működni így. Mégis... Soha, senkit nem szerettem ennyire.


Igaz, anyám egyenesen megmondta, ha nem megyek most haza, akkor pakoljam ki otthon a szobámat, mert kiadja albérletbe. Kell a pénz.


Az is tény, hogy a barátom hajlandó volt eljönni hozzánk és kiállt mellettem, mondván, ha elég idős vagyok ahhoz, hogy eltartsam magam, legyek elég idős ahhoz is, hogy párt választhassak.


Most mégis azt érzem, hogy minden érv ellenére nem fog mindig kiállni értem.

2013. jún. 16. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!