Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elbizonytalanodtam, de vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam, de vajon jogosan? Anyám vagy a barátom?

Figyelt kérdés

A sztori dióhéjban : 7 hónapja van egy barátom. Véget ért a tanév, anyám természetesnek vette, hogy hazaköltözök. A barátom úgy gondolta, hogy ne tegyem, felesleges 2 hónapra hazacuccolnom, maradjak az albérletben, inkább kifizeti.


A kapcsolatunkat ellenzi a családom, a jelentős korkülönbség miatt.


Eddig anyám akarata ellenére a kedvesem ötletét fogadtam el, vállalva, hogy elmérgesedik a viszonyunk. Most mégis elbizonytalanodtam.


Véletlenül megláttam egy levelet, amiben a barátom a következőket írta rólam egy ismerősének.

"22 éves. 180/55/75C. Szerinted? :D"

"Kis aranyos. Komolyka, szolid, kedves.Jól el lehet lenni vele."

"5 év és baromi jó nő lesz belőle. Szinte sajnálom, hogy akkor már valaki más fogja élvezni. Remélem az az ember tisztában lesz vele, hogy mázlista."

"Kedvelem azt az embert, aki mellette/tőle vagyok."

"Nem tervezek semmit. Majd alakul. Régebben voltak terveim, de most már csak élni szeretnék."


Nem kicsit kaptam sokkot a dologtól. Kérdőre vontam, hogy mégis ki az akinek ilyen mélységekben ír rólam.


Egy női barátja. Akit egy szexpartnerkeresőn ismert meg évekkel ezelőtt. És azóta is jóban vannak, de állítólag sosem volt szex közöttük.


Úgy érzem, hogy elárult, lebecsült, teljesen degradáló dolgokat írt rólam. Szóval csak szexre vagyok jó. Szerinte ez nem igaz, teljesen félremagyarázom a dolgot.


Abban maradtunk, hogy holnap átbeszéljük ezt a költözést. Nem tudom, hogy ha ennyire nem tervez velem jövőt, érdemes-e anyámmal vitatkoznom érte. Kit válasszak?


2013. jún. 15. 23:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

hát ő legalább 15 évvel lehet Tőled idősebb, tehát 40 körül lehet,

ne haragudj, de ő leírta élni akar, szóval neki igazából szexre kellesz, más különben nem az adatokkal indítok, fontossági sorrend, nézd beszélsz vele, addig jól átgondolja, mert tudja hallgatni fogsz rá, úgy is fogja előadni, amúgy egyszerű, elköltöznél hidd el, keresne valakit akivel dugna 2 hónapig,

gondolkozzál el rajta és használd az eszedet,ez a véleményem, keressél egy fiatal srácot, bocs, de jobban jársz N

2013. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Fiatal is vagy, meg nő is, ezért nem érted.


A paramétereid alapján ritka jó csaj lehetsz, elbüszkélkedett veled.


Azt nem írhatja, hogy halálosan szerelmes beléd, és veled képzeli el a hátralévő életét, mert mindenki lehülyézné a környezetében.

Mellesleg anyukád is jobban elfogadná a kapcsolatotokat, ha végiggondolná, hogy 99%, hogy nem a 22 éves kori pasid lesz a a férjed.


Harmadrészt a te és a gyerekei közül még mindig te vagy érettebb, szóval ha egy helyzetet a kicsik nem tudnak megérteni, van rá esély, hogy te igen.

Felvállal mindenki más előtt, csak a gyerekeit védi meg valamitől, amihez ők még kicsik. Te meg cirkuszolsz.

2013. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 _Jessy_ ***** válasza:
50%

"Nekem elég degradáló az, hogy a fizikai paraméterekkel kezdte a jellemzésem"

Az, hogy a nők kitárgyalják a pasijuk szexuális teljesítményét, esetleg méretét az nem degradáló?!?

Ettől függetlenül a leírtak alapján dobhatod ezt az alakot. Azt nem állítom, hogy nem bánod meg, de szerintem sokkal jobban megbánnád, ha vele maradsz.

2013. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem lennék a helyedben. Amit tanácsolok, hogy menj haza. Anyukád csak egy van, pasid még lehet több, bármennyire is szereted. Ha ő is így áll hozzád (bár az írásából nem erre következtetnék) utánad fog menni vagy keresni fog. Ha nem vagy neki ilyen fontos, akkor meg inkább mos derüljön ki, mint később, mikor már még jobban beleszerettél.
2013. jún. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Pavel Proctor


Köszönöm! :)


Anyám 22 évesen ment hozzá apámhoz. 24 volt amikor engem szült. Azon a bizonyos találkozón a barátom is elmondta anyámnak, hogy bízzon meg bennem, tudni fogom mikor mit kell tennem, ha őt nem tudja elfogadni, nem baj, nem kell nekünk összejárni, de lazítson kicsit a köldökzsinóron.


Az, hogy felvág velem, azt ő is vállalja. Számára nagyon fontos a külső. A sajátja is. Maximalista mindenben, ebben is. Azt szokta mondani, hogy csak nagy parasztvakítás az, hogy a külső nem számít, a lúzerek mentsvára. Való igaz, ha nem úgy nézne ki ahogy, ha nem tagadhatna le simán 15 évet, én sem lennék vele. Ezzel érvelt ma is, amikor összekaptunk ezen a levélen.


A gyerek-dolgok az Achilles-sarok kettőnk között. Emiatt akarja inkább finanszírozni az albérletemet, semmint hogy arra a nyamvadt 2 hónapra odaköltözzek.


Ugyanakkor az is tény, hogy amikor összeszedtem egy hányás-hasmenés vírust, pont gyerekes hétvégéje volt, de este is felhívott, nekem meg hánynom kellett. Erre áthívta a tesóját a gyerekeihez és eljött hozzám, bevitt a kórházba és ott is maradt velem reggelig. Másnap hazavitte a kicsiket és visszajött hozzám. Pedig fertőző osztály, nem akarták beengedni, meg hogy ott maradjon.Amikor ki akarták tessékelni, a majdnem 2 méterével és 110 kilónyi izmával csendesen rámosolygott a tök bunkón rikácsoló nővérre, mondván, hogy "Dobjon ki!"

2013. jún. 16. 00:48
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


Nem akarok szakítani vele, de jelen pillanatban úgy érzem, hogy nem fogadhatom el az ajánlatát, hogy kifizeti az albérletemet csak ne menjek haza.


230 km-re leszünk egymástól. Eddig úgy terveztük, hogy maradok, hétvégente Balaton, júliusban megyünk Horvátországba, augusztusban egy motorostúrára. A gyerekek miatt nem költözhetek hozzá, mert 2-3 hetente egy hétvége az övé. Munkám is van, szerdán kezdhetek, ha maradok.


Anyám ezzel szemben szervezett július 1-től egy helyet nekem a mi városunkban, szerinte ne menjek a barátommal nyaralni, mert amit most nem keresek meg pénzt, az jövő tanévben hiányozni fog, miből fogok élni.


A kedvesem szerint egyszerűen csak éljük meg amit lehet, dolgozzak amennyit lehet, de ne tegyem tönkre magam. Azt mondja, ha hazamegyek sokkal nehezebb lesz minden, mert ő hozzánk nem jöhet, hétköznap nincs ideje (tényleg nincs) 230 km-eket autózgatni oda-vissza, nekem sem lesz lehetőségem menni, elúszik a nyaralás, a közös élmények, stb. Ha hétvégente mégis el tudna jönni, akkor aludjon szállodában, de anyám tuti nem fog belemenni, hogy én is vele legyek ott, majd csak konfliktus-konfliktus hátán lesz.


Félek, féltem magunkat. Mert ez a levél nagyon bánt, ugyanakkor amikor azt mondta nekem, hogy pont annyit élt házasságban amennyi éves én vagyok,s értsem meg, jobb ember mióta mi vagyunk, ezt most nem akarja elszúrni, de ígérni sem ígérhet semmit, akkor azt érzem, hogy igenis szeret, s ez felülír minden baromságát.

2013. jún. 16. 00:58
 17/20 anonim ***** válasza:

Anyukád 25 évvel ezelőtt volt lány, gyanítom nem járt egyetemre, és a karrier ambíciói is különböztek a tieidtől.

Ő családot akart, meg gyerekeket. Kis hiba csúszott a tervbe, mert a gyerek felnőtt, de ő azért próbál küzdeni ellene.

Ettől függetlenül anyukád tényleg egy van, és ő mindig ott lesz neked, (akkor is, ha néha nemet mondasz neki, és a saját fejed után indulsz).


Bár nem szimpatikus a pasid felszínes hozzáállása a külsőhöz, de igazából a dolgok tényleg így működnek, szóval továbbra is a védelmembe veszem.

Az a pasi szeret téged, racionálisan látja a helyzetet, te pedig egy fiatal nő vagy, aki megsértődik azon amin meg tud, főleg ha egy hozzá közel álló másik nő telebeszéli a fejét.

Bár azért kezded kapisgálni, hogy nem az a lényeg, amit egy 3ik személynek mondd rólad, hanem amit megtesz érted.


A gyerekből pedig te csinálsz vitát, ahelyett, hogy kivárnád, hogy az idő megoldja.


Ja, és persze továbbra is szívesen. :)

Jó éjt!

2013. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Pavel Proctor : Megint köszi és neked is jó éjt!


Annyi azért még hozzátartozik a dologhoz, hogy az bánt nagyon, hogy nem teljesen igazakat írt rólam. A 180/55/75C az 179/57 és van amelyik márkából tényleg kell a c, de általában (70%-ban) elég a B is. És hegyes az orrom, a járomcsontom meg szerintem elég széles, milliószorta jobb, stílusosabb csajok mászkálnak nálam az utcán. Azért tudom, hogy rólam írt, nem másról, mert a nevemet is megemlítette.


Kicsit olyan ez, mintha egy álomképet hazudna, amilyennek látni szeretne ő engem, de nem az vagyok. Csak 1 centi és 2 kiló, de igazándiból egy világ választ el attól amit ő írt. Olyan érzés volt, mintha egy butuska, "kis aranyos", azaz agyatlan szexbomba képével szeretne dicsekedni. Ami nem vagyok.


Anyu egyébként főiskolára járt, tényleg nem egyetemre és még fősuli alatt összeházasodtak. Akkoriban nem volt ritkaság.

2013. jún. 16. 01:26
 19/20 anonim ***** válasza:
Mivel csak azokat a kommenteket vetted figyelembe, ami egyezik a te dédelgetett álomképeddel, így nagyjából teljesen felesleges volt feltenned a kérdést. Logikus.
2013. jún. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Átbeszéltük a dolgokat, holnap hazavisz. Majd meglátjuk milyen 2,5 hónap lesz. Majd megoldjuk valahogy, beszél anyámmal is, hogy nyaralni el tudjunk menni.

2013. jún. 16. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!