Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalásnak számít-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít-e?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve együtt vagyok életem szerelmével. Nagyon szeretjük egymást. Viszont van egy dolog, amit szeretnék kipróbálni, mióta csak az eszemet tudom, de eddig sajnos nem volt rá lehetőségem. Ez pedig az, hogy már szinte betegesen vonzódom a női lábfejekhez és most megismertem egy olyan lányt, aki szintén élvezi, ha nyalják a talpát, a lábujjait.. ilyenek … tehát lábfétis. Megcsalásnak számít-e az, hogy egy 2 órára találkoznék vele és nyalogatnám a lábát? Semmi más nem történne…

2013. júl. 22. 15:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
miért nem a seggét nyalogatod inkább ? jobban élvezné.
2013. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
te egy idióta vagy. miért nem a párod lábát nyalogatod? mondd el neki, hogy ez téged mennyire érdekel stb. adj neki lehetőséget arra, hogy vele próbálhasd ki. szerintem gerinctelen dolog, hogy lehet, hogy szerencsétlen nem is tud róla, hogy te mennyire lábfétises vagy, szóval esélye sincs kipróbáltatni veled. te már egyből egy másik nőhöz ugrasz. gratulálni tudok csak!
2013. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Számomra megcsalás lenne. valószínűleg te is tudod, hogy barátnőd is megcsalásnak venné, és gyártod a kifogásokat meg a mentségeket.
2013. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%

kezdjük azzal, hogy te nem vagy szerelmes...legalábbis aki annyira nagyon szereti a barátnőjét, annak nem más lány lába jár a fejében....

Nekem rosszul esne, ha a pasim más lábait nyalogatná....

Inkább a barátnőd lábait támadd le...ha már annyira nagyon szerelmes vagy...

2013. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hát barátom ez bizony megcsalás.Tök mindegy,hogy a seggét,a méhét,vagy épp a talpát nyalod.Szerény véleményem,hogy ha már eljutsz a nyalásig akkor mindenhol mérj rá nyelvcsapásokat.A tenyeredből fog utána enni. :D
2013. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!