Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi számít megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Maga a gondolat?
2013. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amikor megcsalnak?
2013. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nálunk a csók.

attól függ mennyire féltékeny az ember

2013. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem már egy csók is annak számít :)
2013. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nálunk a csók.

attól függ mennyire féltékeny az ember

2013. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
és most miért írta ki kétszer ?
2013. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A csók, maximum akkor nem ha nagyon részeg volt a pasi, és nem tudott magáról. A szex az mindenképpen az, körülményektől függetlenül.
2013. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm.! :)

és az ha mondjuk jársz egy fiúval... de egy másik fiút arcon puszilod mert jó barátok vagytok vagy az ölébe ülsz mert nincs több hely vagy ilyesmi az is megcsalás ?? vagy attól függ ki milyen féltékeny ?

2013. júl. 11. 23:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Minden olyasmi, amivel mást hozunk olyan szituációba, amilyenbe csak a párunk kerülhetne.

Mondjuk a csók. Nem is értem, miért kételkednek olyan sokan, hogy a csók megcsalás-e? Persze, hogy az. A csók a szerelmi kötődés kifejezésének a jele, és normális esetben ilyen céllal csókolózunk. (Brezsnyev Elvtárs példáját most nem vesszük normális esetnek.) Ha ezt mással is megtesszük, mi más, ha nem megcsalás?

Személy szerint a mással randizás, még ha nincs csók, akkor is megcsalás. Hiszen a randizás a szerelmi vonzalom kifejezése, és mint ilyen, megcsalás, ha az illető kapcsolatban van.

Az arcrapuszi viszont nem az. Az egy üdvözlési forma.

Az ölbe ülés... hát... nem tartom annak, de azért furán néznék barátnőmre, ha más pasi ölébe ülne. (Persze függ attól, hogy milyen köztük a kapcsolat.) Meg én se engedném, hogy más az ölembe üljön.

2013. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
értem.! köszönöm :)
2013. júl. 11. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!