Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalásnak számít-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít-e?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve együtt vagyok életem szerelmével. Nagyon szeretjük egymást. Viszont van egy dolog, amit szeretnék kipróbálni, mióta csak az eszemet tudom, de eddig sajnos nem volt rá lehetőségem. Ez pedig az, hogy már szinte betegesen vonzódom a női lábfejekhez és most megismertem egy olyan lányt, aki szintén élvezi, ha nyalják a talpát, a lábujjait.. ilyenek … tehát lábfétis. Megcsalásnak számít-e az, hogy egy 2 órára találkoznék vele és nyalogatnám a lábát? Semmi más nem történne…

2013. júl. 22. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
de miért nem a barátnőd talpát nyalod.. :DD szószerint talpnyaló vagy bakker... egy büdös rabszolga, nyalogasd..
2013. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha a lábfétis izgat, akkor őszintén, beérnéd ennyivel? S szerinted ő mennyire izgul ettől fel?

Simán megdugod a végén és a lábfejére élvezel.

na akkor leszel szarban, mert az már megcsalás.

2013. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
beérném ennyivel
2013. júl. 22. 15:14
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el. Nekem is van és simán belemennék. A barátnődnek pedig nem kell tudnia róla semmit. (most téged zavarna az, ha egy másik pasi lábait nyalogatná? :) )

Ha nem mész bele akkor jó pár évig sopánkodsz majd rajta, hogy miért voltál gyáva.

2013. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de te is nagyon szerelmes vagy és így is elmennél? Mennyire megcsalás ez? Természetesen nem fogja tudni a barátnőm soha...
2013. júl. 22. 15:51
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha úgy érzed lelkifurdalásod lenne tőle, akkor ne menj bele.

Jól értem, hogy a barátnőd nem tud d lábfétisedről? Beszélj vele erről, hátha belemegy, még ha ez neki különösebb örömet nem is jelent.

2013. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
lehetséges... bár mióta az előttem szóló hozzászólását olvastam, beleakarok menni... de tényleg egybként ez megcsalás?
2013. júl. 22. 16:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy ez megcsalás vagy csak rajtad múlik. Most azt kell eldöntened, hogy melyik lehetőség a rosszabb.

Vagy belemész és amiatt van lelkiismeret furdalásod, hogy lehet megcsaltad a barátnődet (ami szerintem nem számít annak)

Vagy nem mész bele és azután hónapokig rágod magad azon, hogy miért nem.


Nekem nincs barátnőm de én simán belemennék, ha lenne. Egy szexi lány még szexibb lábait tisztára nyalogatni? nem kérdés.

2013. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
jófejnek tűnsz:D az a gond hogy tegnap ennek a csajnak szóltam, hogy inkább mégse, de remélem még eltudom majd érni. egyébként szerintem se számít annak, csak rosszul esne a barátnőmnek tuti, de hát sose fogja megtudni!
2013. júl. 22. 16:15
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

"Természetesen nem fogja megtudni a barátnőm soha."

Rendes egy pasi lehetsz hallod.Vagy nyalogatod a barátnőd lábfejét,vagy megmondod neki,hogy vége és úgy mész nyalogatni más csajhoz.Különben sem mi döntjük el,hogy ez megcsalás-e,csakis a barátnőd,hogy ő mennyit nézne el.De te már eldöntötted,hogy el fogsz menni,akkor minek a kérdés.

2013. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!