Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez megoldás lenne a szívtörés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megoldás lenne a szívtörés elkerülésének érdekében?

Figyelt kérdés
A szerelmem meghalt (ennek már 2 éve, nem voltunk kapcsolatban, csak plátói), és már fogjuk rá hogy kihevertem, már amennyire ezt ki lehet..szóval nem sírok minden nap stb..tizenéves vagyok, és mindenki piszkál, hogy miért nincsen kapcsolatom. Viszont ezek után én ugy gondoltam, hogy várok az egyetemig, mert jelenleg, így a gimi alatt nem szeretnék párt magamnak, most egy ideig nem bírnék elviselni még egy ekkora csalódást. Viszont attól tartok, hogy amikor majd az egyetemen elkezdek ismerkedni, akkor nem akarom hogy azt higgyék rólam, hogy nem vagyok képes egy hosszútávú kapcsolatot fent tartani, mert addig nem jártam senkivel. Van oka a félelmemnek? vagy csak bebeszélem magamnak?

2013. jún. 29. 21:03
 1/5 Ivan Iljics ***** válasza:
100%

Akinek még nem volt kapcsolata az miért lenne képtelen hosszútávú kapcsolatra?

Van akinek az első kapcsolata az utolsó is, például apámnak.

2013. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! Szerintem várj nyugodtan addig!:) Sajnálom ,ami a pároddal történt :(( Remélem megtalálod majd az igazit!:)
2013. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Az tölled függ hogy mikor èrzed azt hogy készen álsz egy kapcsolatra...
2013. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
nem kell sietni, előbb úgyis járni fogtok, majd ráérsz bármilyen kapcsolatot kialakítani, nem kell rohanni, ezen legyél túl, N
2013. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj addig, még ha nem is jársz senkivel, v. nem akarsz járni, ismerkedj nyugodtan s alakul a dolog idővel.

Ne görcsölj rá, arra, h csalódás ér/het, ne így fogd fel.

2013. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!