Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok a "tanaromba"? : O

Figyelt kérdés
Tudom 1000 ilyen kerdes van es azt fogjatok irni,hogy ez csak rajongas es nem ismerem....de pont ez az amig nem ismertem gyuloltem,de most jarok hozza es...asszem kezdek bele szeretni,ahogy kezdem megismerni rajottem, hogy nem olyan mint amilyennek hittem.Igazabol nem a tanarom hanem megyek oktoberbe versenyre es addig jarok hozza mert O orvos.Egy kis varosban elunk,anyum is a korhazban dolgozik, szoval innen ismerem, mikor bent jaram anyunal mindig lattam milyen lekezelo a noverekkel es ugy anblok a nokkel es ezert nem kedveltem.Eddig 4 szer voltam nalla es megtudtam, hogy van egy kisfia kb 1,5-2eves kis tunemeny.Szornyen jo apanak nez ki es velem nagyon jofej felek hogyha egesz nyaron jarok hozza akkor ez az erzes meg erosebb lesz.Beszeltem a biosz tanarral, hogy nem keazithetne-e fel megis anyu, de ragaszkodik ahoz, hogy ne varialjunk...mit tegyek?

2013. jún. 25. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
üdv a klubban.
2013. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és ő hány?
2013. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Veled is ez van ? :(
2013. jún. 25. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyesmi de én a tanárnőmbe szerettem bele.
2013. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
En 16,Ot nem tudom de tuti ,hogy 30 feletti.
2013. jún. 25. 13:29
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Apakomplexus... Gratula. Ha mázlid van kinövöd.
2013. jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs apakomplexusom.
2013. jún. 27. 08:40
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Veled kedves,mert viszed neki a lóvét, a többi nővel meg lekezelő...nem fura ez egy kicsit?


Egyébként meg,lehet,hogy azért lekezelő,mert távolságtartó.


Nagyon fiatal vagy, ez rajongás. Felnézel rá,és valószínű külsőleg is elég jóképű lehet.Tartsd meg férfiideálnak.Ennyi.

2013. jún. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne nagyon szállj el a földtől. Ez egy fellángolás, ami idővel elmúlik, csak nem kezd variálni az érzeseiddel kapcsolatban. Szem előtt kell tartanod, hogy nagyon fiatal vagy, neki meg valoszinű csalátja van.

Menj és kapcsolodj ki a veled egyidős barátaiddal.

2013. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*ne kezdj variálni
2013. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!