Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit érezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érezhet?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy több napos kiránduláson egy sráccal és kavartunk(csak smárolás), de neki van barátnője.. azt mondta hogy tetszett neki a dolog, de szereti a csaját.. azóta is beszélünk fb-n, meg majd lehet hogy talizunk is.. szerintetek mondjak le róla? csak barátok? mit érezhet?

2013. máj. 4. 22:17
 1/9 Tréfarépa ***** válasza:
A srác egy köcsög
2013. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

valószínűleg elég kanos. de belegondoltál te kis kur**va hogy szegény barátnője mit érezhet?? te mit szólnál hozzá ha a szerelmed egy több napos kiránduláson smárolt volna egy csajjal akivel utána beszélget és találkozni akar vele?

utolsó idióta pi*sa... te sem lehetsz több 16-nál...

2013. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg az! ennél nagyobb szemétség nincs is, én nem tudnám megcsalni a barátnőmet az biztos
2013. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a csaja háta mögött veled smárolgat, veled nem tenné ugyanezt? Minek neked ilyen ember, nem értem az ilyen lányokat.
2013. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja. A srác egy köcsög. Szerintem, ha van benned egy csepp együttérzés is, lemondasz róla. Aztán majd eldönti, mit lép.

Amúgy meg, szerintem nem érez semmit, sajnálom. Az ilyenekben nem lehet hinni.

Sajnálom, komolyan.

2013. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*FIX: Ha a csávó a csaja..
2013. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgylátom kicsit sokat ittam ez most nem jött össze inkább lépek.
2013. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a mostani bnőjét megcsalta nincs rá garancia h ha téged is választ nem fogja ugyan ezt megtenni veled is...a srác valószínűleg érdekesnek találta a helyzetet felfigyelt rád de ennyi volt..ha szereti a bnőjét nem fogja miattad otthagyni bár mivel megcsalta veled nem hiszem h annyira de nagyon szeretné..szerintem is mondj le róla...még ha nagyon tetszik is a srác nincs értelme...ugyan azt fogja veled is csinálni mint a jelenlegi bnőjével...
2013. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a srác téll egy ganyé.. xD

hallod, ha azt a barátnőjét megcsalta, akkor kb 5% h téged nem fog. hagyd a francba, szakíts meg vele minden kapcsolatot!

2013. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!