Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most szeret? Vagy mit erezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret? Vagy mit erezhet?

Figyelt kérdés

A baratommal 1 eve vagyunk egyutt de mar evek ota ossze akartunk jonni. De volt neki egy baratnoje akit imadot,rajongott erte stb. 2hetig volt vele de nagyon sokaig fuzte a lanyt,regota szerette de lany csak jatszott vele es elis hagyta. A baratom sirt neki konyorgot neki hogy fogadja vissza de nem jott vele ujra ossze a lany. Mar 4eve hogy ez volt es a baratomon latom hogy szereti ha felhozom neki ideges lesz,elszomorodik. Es mar mondta is hogy ereu meg iranta valamit. En mondtam neki hogy akkor en ferre alok es szerezze vissza de azt mondta hogy szeret engem es massal nem lehetek mert megolne az uj baratomat es hat iwgyis nagyon nagyon feltekeny es nagyon felt,minden hova kiserget es ha epp nelkule megyek boltba vagy valahova akkor mindig az elso kerdese az hogy nem e szolt valaki,vagy nem e volt valami baj.Ugyhogy most nem ertem mivan mert a baratomnak az a lany volt az elso szerelme,pedig nagyon sok noje volt neki es egyikbe se volt szerelmes csak abba az egybe.Es meg a facebookon is mindennap megnezi a lany kepeit.


Nagyon szomoru vagyok mert nem akarom elvesziteni :((( Es nemtudom hogy en mit tehetnek.



2013. ápr. 12. 01:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mocsok húzás,de kérd meg,hogy válasszon.

Minek nézegeti még a képeit?

Ha kiírja,hogy visszafogadná,akkor otthagyna?

2013. ápr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom mitcsinalna :Ss
2013. ápr. 12. 01:42
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem keresi a lanyt nem jar hozza.De mikor vele vagyok egyszer azt erzem hogy imad,en vagyok a mindene,maskor meg olyan furcsa :Ss Mar mondtam neki hogy valasszon de azt mondta hogy haggyam ezt o engem szeret.
2013. ápr. 12. 01:45
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor meg ne nézegesse az exét.

Ha szeret,akkor megérti,hogy neked ez milyen érzés.

2013. ápr. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nemiss az zavar hanem a tudat hogy lehet hogy engem nem szeret :((((
2013. ápr. 12. 02:01
 6/14 anonim ***** válasza:
foley, te itt nem csajozol ba​zmeg!!!
2013. ápr. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

76 % te beteg vagy.

Persze a tudat,de ha képes erről lemondani,az számítana.

2013. ápr. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a csaj füttyentene neki akkor egyből dobna téged...Persze ettől még szerethet de nem úgy ahogy kellene
2013. ápr. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek most mit erezhet irantam??
2013. ápr. 12. 02:19
 10/14 anonim ***** válasza:
7 : mien beteg??
2013. ápr. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!